Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék, , szebb"?

Hogyan lehetnék, , szebb"?

Figyelt kérdés
Eleg csunya vagyok szerintem,paran piszkalnak is emiatt... 13eves vagyok,eleg alacsony,vekony,szokes,vallig ero hajam van,zoldesbarnas szemem,szeplos az arcom,van 1-2 pattanasom es valami szemolcs?v valami az arcomon,de igyekszem elmulasztani oket,nem oltozkodok valami divatosan... Eleg karikas a szemem,de nem akarok meg 7.ben sminkelni ellentetben a legtobb osztalytarsammal...Igazabol nem az a baj,hogy piszkalnak,mert mem erdekel masok velemenye,csak a sajat elvarasaimnak sem felelek meg :( Mit csinaljak,hogy szebb legyek? Vagy annak erezzem magam? Vagy legalabb,hogy legyen egy kis onbizalmam? A lanyok elegge kikozositenek,mert nem vagyok szep,meno,Barbie baba,mint ok...Raadasul a 8.osok is mindig szivatnak,ok,h mindjart elmennek,de akkor is... Mit tegyek? Elore is koszonom

2016. máj. 31. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!A karikákat a szemed alól könnyen elrejtheted valami jó alapozóval,ez még nem számít sminknek.Az hogy nem öltözködsz úgy mint minden 2.lány a világon nem baj.Sőt jobb is.Én mindenféle fura ruhákat hordok mert nem szeretnék úgy kinézni mint mindenki más.Ez be is jött.Ezt neked is ajánlom.Ne foglalkozz azokkal a lányokkal akik csak azért barátkoznának veled mert szép vagy.Keress legalább 1 olyan embert akire mindig számíthatsz és nem érdekli hogy nézel ki.
2016. máj. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én sem voltam az általánosban, és engemet is piszkáltak, bár igazából nem is igazán azért, mert "csúnya" lettem volna, csak van olyan közösség, ami igényli, hogy legyen egy fekete bárány. Erre alkalmas egy önbizalomhiányos, sebezhetőbb ember, akit nem véd meg senki, mert akkor könnyű célpont. Szóval mindenbe belekötnek, attól függetlenül, hogy az valóban ronda vagy értéktelen lenne.


Tehát nem hiszem, hogy ronda lennél, csak simán kell valaki, akit ki lehet közösíteni, akit lehet bántani. És van ez a sztereotípia, ha te ez vagy, és hiába változtatnál mondjuk a külsődön, ez valószínűleg nem változtatna azon, hogy téged könyveltek el fekete bárányként. Ezen csak az változtatna, ha másik, jobb közösségbe kerülnél. Javaslom, hogy igyekezz jól tanulni, és nívósabb gimibe menni, ahol jobban megválogatják a közösséget, ott nincs ilyen. (Gondolok itt mondjuk egy nevesebb belvárosi gimire - ott civilizáltabb a társaság, nem közösítenek ki.)


Ettől függetlenül szerintem is jót tehet, ha változtatsz a külsődön, ha nem vagy vele megelégedve.


A szeplők miatt ne aggódj, én is szeplős vagyok, és én sem nagyon szeretem, de sokaktól hallottam, hogy nekik az tetszik, szexinek találják. Szóval emiatt ne aggódj. :)


Ha teheted, menj el bőrgyógyászhoz a pattanásokkal meg azzal a másik dologgal... Ismerek egy nagyon jó magánorvost, nekem is ő kezelte a pattanásaimat, nagyon ért hozzá, azóta már alig vannak, ami van, az is csak pici, mitesszer, nem is látszik. :)


[link]


Őt javaslom, bár nem olcsó: 6000 Ft/alkalom, de tényleg használ, és elég csak félévente járni. Ha tehetitek, érdemes hozzá elmenni. :)


A közérzetet az is javítja, ha rendszeresen sportolsz, főleg ilyen fiatal korban fontos. Fuss, teniszezz, ússz. Az utóbbi nagyon egészséges, bár én pl. nem szeretem, de ha te tudod élvezni, az nagyon szép alakot tud csinálni. :)


Karikás szem ellen aludj eleget és reggelente hideg vízzel moss arcot. Valahol olvastam, hogy az elvileg mérsékli az ilyesmit.


Ha bármi egyéb kérdésed van, szívesen beszélek veled erről, írj üzenetet. ;)


19L

2016. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A leírásodból nem derül ki mi csúnya rajtad. Mármint magadnak mi nem tetszik? Mert azon kéne változtatni.
2016. máj. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"A szeplők miatt ne aggódj, én is szeplős vagyok, és én sem nagyon szeretem, de sokaktól hallottam, hogy nekik az tetszik, szexinek találják."


Ez a legrosszabb tanács. Nem baj, mert másoknak tetszik? Akkor ami másoknak nem tetszik, az meg baj? Önmagával kell megbékélnie, nem azon agyalni, hogy a pasikáknak bejövős.

2016. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszi :) amugy heti 5tesi(eleg durva)+heti 2x jarok gyogyuszasra :) amugy az nem baj,ha tetszem valakinek,ugy se volteg ilyen 😂
2016. máj. 31. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a hideg kanalat a szemed alá. Nekem eltűnteti a karikákat.

Nézz tükörbe és dícsérd magad. Például.. ha tetszik a szemed színe,dícsérd azt. Ha a szád formája,vagy az arcformád,esetleg az orrod,ilyenek akkor azokat. Állj pozitívan a testedhez,ha jól érzed magad benne,kivirágzik!:)

Ügyes legyél,ne feledd,minden lány gyönyörű!

2016. máj. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Koszi kiprobalom :D
2016. máj. 31. 18:53
 8/12 anonim ***** válasza:

#4-es


Azért írtam, mert sokakat csúfolnak fiatal korban a szeplő miatt és ezért nem tudnak vele megbékélni, kellemetlenül érzik magukat, hogy amikor valaki ránéz az arcukra, akkor a szeplőit meglátva rondának gondolja majd.


Szóval: a lényege az volt, hogy ne érezze emiatt kellemetlenül magát, mert van, akinek direkt tetszik is, hogy szeplős. Ha mások elfogadják, talán magának is könnyebb lesz megbékélnie vele. Erre nem létezik olyan módszer, ami eltüntetné, max. sok alapozó, de az meg egészségtelen. Ez egy pigmenthiba, hogy kb. olyan, hogy foltokban barnul és pöttyös... Szóval meg kell vele békélni, el kell fogadni, nem ronda, sőt, van akinek külön ez tetszik jobban, mint a sima bőr.

2016. máj. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
karikás szem lehet folyadékhiánytól
2016. máj. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az lehet,eleg keveset iszok de most probalom magam raszoktatni a napi 1,5literre min. Amugy vashianyom is van
2016. máj. 31. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!