Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az olcsóbb sminktermékek mint...

Az olcsóbb sminktermékek mint pl. Essence, Catrive van olyan jó mint a drágább sminktermékek pl. Estée Lauder?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyílván van köztük különbség, nem is kevés.

De olcsóbbak közül is van használható.

2016. jún. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerencsére igen, ki lehet fogni olyan olcsóbbat is ami van olyan jó :) Sajnos én is sokszor megjártam high end termékekkel mik végül nem váltak be és sokszor ért pozitív csalódás a drogériás termékekkel :D Csak nézz utána mit mondanak, mit írnak róluk mindenképp, az alapján már lehet rálátásod milyen is egy-egy termék
2016. jún. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Estée Laudert nem éri fel egyik sem. A Catrice-nek szerintem jó az ár-érték aránya drogériás márkához képest. Az Essence-ért nem rajongok.
2016. jún. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Essence szemöldökceruzát használok, nekem bevált, illetve lakkokat vettem már mindkét márkától, azokat nagyon szeretem :)
2016. jún. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Catrice alapozó bevált, Essence termékeket is használok és jók. Sőt a szemhéjtusom Miss Sporty, ami elvileg még rosszabb. :D

Nekem nem futja többre, de úgy vagyok vele, hogy addig keresgélek, ameddig elfogadható minőségűt nem találok. Elkenődős meg lefolyós sminkkel nem megyek semmire, hiába volt olcsó.

2016. jún. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sem az essence, sem a catrice nem jön be. Szerintem pocsék minőségűek, vagy legalábbis az én bőrömnek ezek nagyon nem jók. Bourjois és pupa termékekkel viszont elégedett vagyok. sőt, most eve rocherben vettem alapozót és púdert és azok valami fenomenálisan jók! Akciósan ezek a termékek alig drágábbak az essence és catrice termékek normál áránál.
2016. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért én az Essence-t nem hasonlítanám az Estée Lauderhez a kettő ég és föld,de persze az olcsóbb árkategóriában is vannak nagyon jó termékek,míg a drágább árkategóriában is vannak rosszabb termékek. :)
2016. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
69%
Nyilván nincsenek olyan jók, viszont az Essence és a Catrice termékek között is vannak olyanok, amik elég jók. Az Essense szemöldökzseléje pl szuper jó, a Catrice matt rúzsai meg szájceruzái szintén.
2016. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Catrice jobb márkánam tartom mint az essence-t úgy kb 4 essence palettam van amivel tobbe kevesbe meg vagyok elegedve van silány terméke bőven, catricenek a bronzositojaval palettajaval megvagyok elégedve vannak jo szajfenyeik is. Viszont az ilyen luxus termeket mint jefre star, mac ugyse überelik. De nem mindenkimek telik nars,sephora, mac,dior, armani termékekre max aki szarja a pénzt közép osztálybeli csajoknak a drogériás termékekel kell beérniük, bár sokan dicserik hogy néha a drogériasak verik a luxus minöségüeket.
2020. szept. 27. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!