Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki kiskorában szép, az...

Aki kiskorában szép, az nagykorában csúnya lesz?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem,mert a csúnya lányok nagykorukban szépek lesznek,ugyebár.És mi van azokkal,akik kisebb korukban szépek?

2016. jún. 5. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá szabály,egyrészt genetikafüggő,másrész ki mennyire figyel magára(ápoltság,harmonikus öltözködés)
2016. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Ismerek olyan lányt is aki kiskorában is csúnya volt nem nagy korában is . Meg még ez fordítva.
2016. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

egyáltalán nem hülyeség

általában! úgy van hogy aki csúnya először az szép lesz és fordítva is igaz

általában!

2016. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ez tényleg hülyeség. van olyan, aki kiskorában szép és elcsúnyul, olyan is, aki ugyanúgy szép marad vagy még szebb lesz, olyan is, aki kicsinként csúnya és az is marad, de olyan is lehet, hogy idősebb korára megszépül. NINCS SZABÁLY, de alapvetően szerintem egy nagyon csúnya (kisszemű, krumpliorrú, kerekfejű stb) kisgyerekből soha nem lesz egy világszépe, maximum kompenzálni tudja a kinézetét frizurával, igényességgel, lányok esetében sminkkel. akinek meg szép a vonásai, az nagyon nem csúnyulhat el, de pl. az egészségtelen életmód, cigi, igénytelenség, rossz stílus/smink sokat ronthat rajta.
2016. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

XD


De ostoba vagy. Az arcberendezésed megváltozik? A arcod csontjai átrendeződnek?


Elárulom, ezzel a csúnya kislányokat nyugtatgatták. Erre volt A rút kiskacsa is példa.

2016. jún. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"a csúnya lányok nagykorukban szépek lesznek,ugyebár" erről a fizikai törvényről még nem is hallottam
2016. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csúnya voltam és az is maradtam :D

Bár nem vagyok lány.

2016. jún. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!