Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi tetszik inkább a fiúknak?...

Mi tetszik inkább a fiúknak? Nagy mell vagy nagy fenék?

Figyelt kérdés
Körte alakom van , azaz derékig mondhatni soványabb , annál lefele szélesebb és nagyobb . A csípőm széles , fenekem és a combom nagy . De most nem ez a lényeg . Mit tundék csinálni , ha nagyon kicsi a mellem . Ha megkérdeznék másokat mindenki azt mondaná : Majd megnő , ne idegeskedj azon . De mások nem értik meg , hogy már eléggé ciki , ha te hordod a legkissebb melltartót az osztályba . És ez tornaórán a legrosszabb az öltözőbe . Mit csináljak , hogy kezdjen el már gyorsabban nőni vagy valami? Tippek , tanácsok? 14/L

2016. jún. 6. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
formás segg
2016. jún. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

Ha körte alkatod van, akkor sosem lesz nagy melled. 24 vagyok és még mindég úgy néz ki, mint egy 14 évesnek. :D

Tehát, a formás fenék tényleg jobban tetszik a férfiaknak. Tudod, azt sokkal jobban értékelik amiért megdolgoztál, nem azt amivel együtt születtél, mert arról nem tehetsz. Vagyis, hogy fogalmazzak. Igazságtalan azért rondának nevezni egy lányt, mert kicsi a melle, azért viszont nem igazágtalan, ha elhanyagolja magát, mert arról tehet. Ha tornázol folyamatosan szép kerek, feszes feneked lesz és azért dögleni fognak a pasik. :D

2016. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Te hordod a legkisebb melltartót az osztálybaN?

Na és? Ki hordja a legkisebb IQ-t? :)

Egyébként tényleg megnő.

2016. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Én a nagy melleket imádom, sokkal sokkal jobban, mint bármilyen feneket. De még a tied is nőhet.

26f

2016. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
A szép arc.
2016. jún. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Jómagam is a nagy mellekre voksolok.
2016. jún. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Ez változó, sokan a jó mellekre buknak, sokan meg a formás fenekekre.
2016. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
+1 szep arc.
2016. jún. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokszor a legkissebbekből lesz a legnagyobb! Nekem volt osztálytársam általánosban aki, hogy csúnyán fogalmazzak deszka volt. De középsuliban és utána olyan változásokon ment át, hogy nem hittem a szememnek mikor találkoztam vele. Kicsit sem túlozva azt mondhatom, hogy nem volt melltartó ami elég nagy lett volna rá és nem műtéti úton érte ezt el! Szóval 14 évesen még ne foglalkozz ezzel! Amúgy én nagy mell párti vagyok számomra többet ér mint akármilyen segg, de persze a kettő együtt a legjobb! :)
2016. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!