Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként ha kérek egy manikűr...

Férfiként ha kérek egy manikűrt egy szépség szalonban az mennyire bu. Is dolog? Ahol van manikűr, ilyesmi, ott szerintetek mindenhol kiszolgálnak férfiakat is? Valami ilyen helyen dolgozó csaj írja már meg hogy megy ez

Figyelt kérdés

2016. jún. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A legtöbb helyen van az árlistában férfi manikűr, szóval semmi extra nincs ebben.
2016. jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Időben meddig tart egy férfi manikűr?

Gyakorlatilag levágják a körmöd és ívesre reszelik? Ebből áll?

2016. jún. 11. 19:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Áztatás, bőrfeltolás, bőreltávolítás, körömvágás, körömreszelés, hidratálás
2016. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem régen volt egy rossz szokásom, letördeltem a körmöm. Szerencsére sikerült elhagynom, levágtam s reszeltem a végén, de sose lett az igazi. Én eljárok, csinálják meg. Nem egy nagy összeg, de cserébe szép s ápolt hatást kelt. Nem hinném, emiatt származna bármilyen negatívum. Inkább mondják azt, hogy b..is, de nekem többet ér, ápolt legyek.
2016. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

22 éves férfi vagyok!



Minden héten pénteken jàrok manikűröshöz.


Kéthetente pedikűrt is meg csinàltatom.


16 éves korom óta (sajàt keresetből) járok.


Mindenki a csondàjàra jàr hogy mindig milyen gyönyörűek.


Nem mellesleg Én is imàdom

2020. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!