Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj egy csuklótetovál...

Mennyire fáj egy csuklótetoválás? Szerdára van időpontom, eléggé berezeltem azért.

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi :)

2016. jún. 13. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt,inkább bizsergett a csuklóm,de fájni egyáltalán nem fájt. :)
2016. jún. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig nem érheti víz,krém,napfény,stb, tehát leírnád léci te hogy,meddig,mivel védted gyógyulóidőszakban?:)
2016. jún. 13. 16:40
 3/4 anonim válasza:
Egyáltalán nem fáj de tényleg. Én 5 napja csináltattam a csuklómra 3 sor szöveget de semmit nem éreztem. A gyógyulásról meg a kezelésről majd a tetováló tájékoztat ne izgulj.
2016. jún. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vészes. Az egyik legkevésbé fájó terület a csukló belső fele.

A mintától függ a hossza. Az első 3-5 perc kellemetlen, utána csak bizsergés. A gyógyulás kb 2-4 hét. Én három napig fóliáztam éjszakára, illetve első nap egész nap.

Megcsináltatod, lefóliázzák, hazamész, otthon leszeded a fóliát, lemosod óvatosan langyos vízzel, majd papírtörlővel felitatod (nem törlöd, csak felitatod), és vékonyan bekened bepanthen krémmel. Utána raksz rá friss fóliát. 3-4 óránként megismétled. Éjjelre persze nem kell ébresztőt állítani. Reggel ugyan így megtisztítod. Napközben, ha nem vagy olyan helyen, ahol sok kosz-mocsok belemehet, akkor szabadon lehet hagyni, ha olyan helyen vagy, akkor fóliázni.

Amit előre vegyél meg: Bepanthen (patika), Folpack fólia (NEM ALU!), egy tekercs papírtörlő, és ha nincs sima szappanod, akkor egy clarasept szappan (patika).

Szóval ne aggódj, nem fog fájni annyira, mint amennyire azt hiszed.

2016. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!