Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen esküvöi...

Szerintetek milyen esküvöi ruhát választjak ezek alapján?

Figyelt kérdés
21-èves fiatal lâny vagyok.nem sokâra menyasszony leszek.alma alkatom van ami azt jelenti hogy hasra hizok felsőtestre leginkább a lábaim viszont formássak kb 160-centi vagyok. nem vagyok egy sovaby alkat elèggè össze szedtem magam.plussz 12-hetes terhes.nem tervezünk templomi esküvőt csak simán itthon tartunk egy bulit.viszont amikor a köszsèg házán esküdünk akkor oda illik csinosabban felöltözni.èn fekete szinű ruhra voksolnèk de sokak szerint nem illik fekete szinben megjelenni.szivessen elfogadom a tanácsaitok.
2016. jún. 14. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel semmikép sem feketét ha Èn mennyasszony lennek inkabb valami világosabb árnyalatú színes ruhát vagy bézs/fehér színűt.
2016. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha sváb lennél és hagyománytisztelő, akkor lehetne sötét esküvői ruhád, ahogy tudom. Azért gondoltál rá?


Ha mégsem, akkor azért illik fehér-csont-törtfehér színűben lenni. Nem baj, ha teltebb vagy, vannak olyan fazonok, amik előnyösek. Esetleg egy kiskomplé, egyenesebb szabással.

Szerintem a varrónők jó ötleteket tudnak adni, még régebbi családbeli ruhákat is ügyesen át tudnak alakítani.

Szerintem konfekciót nehéz lenne találni, de megpróbálhatod, csak tanulni belőle is, hogy megtudd, mi nem lenne jó.

2016. jún. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem alakíttassatok át egy csalástagotok régebbi ruháját. A fehér a leghagyományosabb, èb négy a bézs színűt tudom elképzelni. Mindenesetre sok boldogságot!
2016. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!