Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van némi önbizalomhiányosságom...

Van némi önbizalomhiányosságom a kinézetem miatt! Hogyan tudnám magammal tudatni hogy nem vagyok csúnya? Vagy mit tegyek hogy nagyobb legyen az önbizalmam?

Figyelt kérdés

A szüleim szerint nem kéne ezen ennyit agyalnom,hogy én miért vagyok ilyen meg olyan csúnya, de azért kíváncsi lennék a Ti véleményetekre!(nem tudom hogy ezek az információk mennyire lesznek fontosak, vagy hogy összefüggnek-e a kérdéssel...)

Külsőm: váll alatt 3-4 cm-es világosbarna haj,barna szem,ovális arcforma,pattanásos homlok (nem nagyon),széles csípő,vastag combok, körte alak

170cm

59kg

13\L

Belsőm:szétszort vagyok,rokonok szerint néha "bolygó hollandi" lennék😂, szeretek olvasni, szeretem az állatokat,segítőkész,kedves vagyok,idegenek társaságában nehezen tudok megnyílni és egy kicsit visszahúzódobb is,szeretek viccelődni,de tudok komoly is lenni,a drámákat nem szeretem mert ha már az első 10 percben történik valami megható egyből elkezdek sírni,mostanában nagyon lusta vagyok és baráti társaságban nagyon dumás tudok lenni:D

Egyenlőre csak ennyi jutott eszembe mamagamról,sajnálom hogy ennyire hosszú lett a szöveg és ha a kérdéssel nem annnyira függnek össze!(De azért remélem tudjátok mire szeretnék célozni:D) Válaszotokat előre köszönöm:)



2016. jún. 17. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hű, lehet úgy fogok hangzani, mint egy ötvenes nő aki mindenért panaszkodik :)


De tény, hogy eltorzult a szépségről alkotott képünk. Mindenhol a magas, vékony, jó popsis, nagy mellű, vékony arcú, vastag szájú, művészi szemöldökű, hosszú hajú lányokat látjuk. Nagyon szépek, ez tény, de hibás kijelentés, hogy ők lennének A szépek, a lányok másik 98%-a meg nem. Milyen jogon mondja ezt akárki? Persze az más kérdés, amikor valaki például egészségtelenül túlsúlyos. De ahhoz sincs semmi közöm, az ő dolga, nagyon örülök neki, ha szereti magát.


A leírásod alapján aranyosnak hangzol, csinosnak. Én ugyanezzel a magassággal 65 kiló vagyok, voltam 58, de akkor beteg voltam nagyon, és hirtelen ment le rólam, most jól érzem magam. Az arcom kerek, a fogam feltűnően picike, a cicim méginkább :) De szeretem magam, őszintén és úgy, ahogy vagyok. Erős vagyok és nagyon jó az alakom. Belülről is jófej, aranyos csajnak hangzol. Ne aggódj egy pillanatra se ilyeneken, keresd magadban a szépet, amit te annak találsz, hangsúlyozd ki, és tudatosan tekints a testedre úgy, mint amit kaptál erre a földi élete, ő fog elvinni mindenhova, vele fogod átélni a csodásabbnál csodásabb pillanatokat, nem utálhatod!


Ha szerinted más eredete van az önbizalomhiányodnak, akkor azon változtass. Én se voltam mindig ilyen magabiztos, és nagy részben az akkori barátaimnak köszönhetem, akik állandóan cikiznek a mellméretem, öltözködési stílusom és még a belsőm miatt is :) Már egy ideje nem beszélek velük.


Remélem egy kicsit segítettem, írj nyugodtan, ha valamit nem értelmesen írtam le. 18/L

2016. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon sokban segítettél és mindent tisztán értettem:) Köszönöm szépen a válaszodat:)
2016. jún. 17. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
A kisugárzás is nagyon sokat dobhat az emberen! Ezt tapasztalatból mondom. Én sem vagyok egy porcelánbaba szépségű modell, sőt... De megfigyeltem, hogy ha úgy megyek ki az utcára, hogy kihúzom magam, mosolygok, jókedvű vagyok, sokkal több pozitív reakciót váltok ki az emberekből, mintha letört vagyok és a földet bámulom. Ha pozitív a kisugárzásod, pozitív visszajelzéseket kapsz, akkor pedig az önbizalmad is nőni fog. Fontos viszont, hogy ne arra törekedj, hogy szebb legyél, hanem hogy úgy legyél boldog, amilyen vagy. :) A szépség relatív, mindenki mást lát szépnek. Biztosan van, aki szerint gyönyörű vagy. :) Ráadásul ez elcsépelt, de igaz: a belső hosszabb távon többet számít, márpedig miért érdekeljen annak a véleménye rólad, aki csak fél percre lát, utána soha többet? Aki szeret, nem a külsőd miatt fog szeretni, de ha elfogadod magad, ő is szebbnek fog látni. 18L
2016. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaaj köszönöm!:) Legközelebb gyakrabban fogok ezekre figyelni:D
2016. jún. 19. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján pedig tök jó csaj lehetsz. ^^
2016. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm C:
2016. júl. 9. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!