Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A hónaljszőrzet lányokon...

A hónaljszőrzet lányokon miért "taszító"?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve nem szőrtelenítem a hónaljamat és intim tájékon sem.

A barátom teljesen oké ezzel.

Ha viszont ujjatlant hordok, mindig furcsa nézéseket kapok idegenektől.

Érezhetik rajtam, hogy nem vagyok büdös, fürdök és használok dezodort és egyébként sem vagyok izzadós fajta.

18L



2016. jún. 19. 23:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
30%

Ez még férfiakon is taszító, ha nagy. Nőkön meg amúgy is ha kicsi.. :D 1 éve, hát férfi létemre nem bírom ki hogy 1 évig ne borotváljam le. Egyszerűen undorító.

21F

2016. jún. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Jézusom mekkora lehet már a szőröd...Szerintem alap,hogyha már a lábamat leborotválom akkor a hónaljamat is meg persze intim tájékon is..
2016. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egy bizonyos hossz után nem nő hosszabbra, nem olyan, mint a haj...1-2 centis lehet.
2016. jún. 20. 00:18
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
Mert ápolatlan külsőt ad
2016. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Engem mindenkin taszít, férfiakon is. Amikor kinőtt, azt hittem agyfszt kapok :D alig vártam, hogy szőrteleníthessem már. Amúgy engem azért taszít, mert amikor izzadtam, nedves volt, átázott tőle a pólóm, büdösebb is volt. Sajnos elég sok és hosszú hónaljszőröm lenne eredetileg.
2016. jún. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Kérem szépen; hogy lenne a természetes "ápolatlan"!


Mindenki beveszi ezeket a hülyeségeket?


Akkor csak tessék. Ázsiában, ahol az emberek nem szőrösek, szóval nem kell KÖLTENI szőrtelenítőre, kitalálták, hogy jaj, de milyen ápolt dolog lesz műszőrt ragasztani a hónuk alá, természetesen ugyanabban a neon vadi színben, amilyenre a szép fekete hajukat is festik. Csak, hogy szépen, esztétikusan, összeillően ÁPOLTnak nézzenek ki.


Persze, kellő propagandával az emberek mindent bevesznek.

2016. jún. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
33%
Mert ez a menő, a "simabőrű" ember, ahogy Vuk nevezte:) Én gyantázom, szerintem szebb a sima, meg szőrökön jobban megtelepszik a baci, de az is igaz, hogy régen a Boney M táncos-szőrös pasiját nagyon bírtam:) pedig nála aztán voltak pamacsok.
2016. jún. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Én pl. még soha nem szőrtelenítettem intim részen, csak nyáron a bikinivonalig, és sosem tartottam ápolatlannak magam, hiszen fürdök. Egyszerűen csak úgy voltam vele, h minek, ha nincs senkim. Ráadásul nagynéném, aki nőgyógyászként dolgozik kórházban, azt mondta, hogy a szőr segít a higiéniában, hiszen távol tartja a fertőzéseket.

Szóval nekem nem taszító a kérdező lány.

17/L

2016. jún. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
62%
Mert ez a kultúra. És ez nem azt jelenti, hogy rossz dolog lenne a szőrtelenítés. Szerintem ha valaki meghagyja a hónaljszőrzetét az legalább olyan szinten igénytelenség mintha a te méretednél 10x nagyobb pólóban járkálnl. Az a póló is tiszta. Érted, hogy értem? Nem testi igénytelenség, hanem a kultúra esztétikumának nem felel meg.
2016. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

A kultúra inkább a költés, a fogyasztás kultúrája.


Mert aztán a leszőrtelenített bőrt nem hagyják úgy, hanem tetováltatnak rá. Azt mondják "esztétikából".


A tetoválás nem taszító?


A szőrtelen emberek szexualitása nem olyan, mintha még másodlagos nemi jelleggel nem rendelkező gyerekek lennének.

Mi a különbség kinézetre akkor az anya meg a lánya, az apa meg a fia között?


Azt megmondom, hogy én szőrtelen férfire -mármint, aki szőrteleníti a hónalját meg mást, rá se néznék. Nekem az vagy kisfiú vagy másféle.

2016. jún. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!