Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magazin árak. Menyibe kerülnek?

Magazin árak. Menyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni az alábbi magazinkok árát ill. hogy milyen időközönként jelennek meg.

Légyszíves írjátok még meg azt is, hogy mostanában milyen témák képzik ezeknek a magazinopknak a (fő) gerincét és, hogy milyen korosztályhoz szolnak.


-Joy

-Shape

-InStyle

-Éva


ui.: a témákról és az árukról csak azért érdeklődöm mert nekem itthon csak a nővérem régi (2007-es) számalyi vannak meg (Éva magazinom pedig csak egy van de az meg mégrégebbi)


2010. ápr. 13. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A Joy 370 körül van. Szerintem 18 éves kortól jó, felnőttesebb magazin. Igazán csajos, tele rucikkal, jó tanácsokkal, jó cikkekkel... Havonta megjelenik 14-től kb.

De én inkább a Cosmopolitant javaslom, sokkal izgalmasabb, tele van élettel, sok hasznos, vicces dolog van a szexről is benne.:) Ebből 2 verzió jelenik meg havonta: egy Joy méretű és egy A4-es. A kicsi kb. Joy ára körül mozog, a nagy 700Ft körül van+kis ajándékkal.

2010. ápr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) közben már vettem egy JOY-t (385 Ft) A Cosmo nekem nem nagyon jött be :( Bocsi... De köszi a tippet :)
2010. ápr. 15. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!