Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek olyan szép...

Hogy lehetnek olyan szép fogaim, mint Joey Graceffanak?

Figyelt kérdés

1. Rendezetlenek a fogaim, szóval fogszabályzó, oké. :)

De hogy lehet olyan fehér, hogy szinte világít? :)


2. Aki nem ismerné Joey-t, ő egy youtuber, mivel gyakran vlogol (vagyis beszél) láthatjátok a fogait, ha az első videójára rámentek 2 percre. :)


Köszi, annak aki segít. :)



2016. jún. 29. 18:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Kurkuma. Nekem ez nagyon bevált.
2017. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én a fogfehérítést nem ajánlom, mert nagyon sok macerával jár
2017. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
89%
Én is nézem Joey-t, és nagyon bírom! :D Ami a fogait illeti, szerintem is gyönyörűek, viszont ilyet nagyon nehezen lehetne elérni. A többiekhez tudnék csatlakozni, akik a fogfehérítést ajánlották, de az nyilvánvaló, hogy rengeteg kellemetlenséggel jár. Szerintem menj el egy fogorvoshoz, és kérdezd meg, hogy ő mit ajánlana, hátha többre mennél vele.
2017. aug. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
25%

Szódabikarbóna

Nekem segített

2017. aug. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a híres emberek / sztárok úgy csinálják hogy a saját fogukat lecsiszoltatják , és erre ilyen "porcelán" szerű fogat raknak fel ami hófehér és rendesen a tied lesz. meg nagyon szabályos. joey pont nem de nagyon sokan pl nézd meg jeffree star fogait, neki is olyan van :D elég drága egy folyamat . [link] Itt van egy kép. az eredeti fogaidnak kb 30-40 %át szedik le hozzá.
2017. okt. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen csak orvosi kezelés tud segíteni, ha már nem örököltél szerencsés géneket!



Amúgy ez az ember nagyon szexiii! Nem "csak" a foga szép, hanem mindene! Nem gondoltam hogy ilyen jól néz ki!!! Mindjárt idep sálok a székre!!!



22/nő

2019. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!