Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Webes vásárlás utáni akció?...

Webes vásárlás utáni akció? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Abban kérném a segítségeteket, hogy kedden vásároltam egy ruhát az interneten, ami tegnap meg is jött, ma pedig megláttam, hogy leáraztak 50%-ra egy csomó ruhát, köztük azt is, amit megrendeltem. Mivel elég drága termékről van szó, nem szeretném annyiban hagyni. Ti mit tennének a helyemben? Minden ötletet előre is köszönök!

2016. júl. 1. 08:04
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
14 napod van elállni a vásárlástól. A terméket saját költségeden kell visszajuttatnod (hacsak nem tartalmaz neked kedvezőbbet az ÁSZF), és a szállítási díj nem jár vissza. Visszaküldöd, visszakapod a pénzt, és ha még mindig akciós, megveszed újra. Már ha így is megéri.
2016. júl. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt azt kell tudni, hogy a vásárlás pillanatában is le volt -e árazva. Különbség van az online és a bolti vásárlás árai között is néha, szoktak olyan kedvezményt adni, ami csak online vásárlás esetén érvényes, ez így legális.

Ha online is le volt árazva, de nem azt az árat számolták el, akkor fel kell venni velük a kapcsolatot.

2016. júl. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!