Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy attól mert ecset hajam van, "pávásan" öltözöm máris beképzel, idióta . Vagyok? 17/f

Figyelt kérdés

2016. júl. 1. 14:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mert a többségre ez jellemző. Alapítvány suliba járok, fizetős és az ilyen páwák többsége odajár, mert nincs felvételi, anyuci, apuci befizeti. Rettenetesen kevés a kivétel, de ha te az vagy, akkor bizonyíts és ne foglalkozz az előítéletes emberekkel. Vagy alakíts ki egy egyedi stílust a páwa helyett. Esetleg lóghatsz más, hasonló stílusú emberekkel, úgyis rengeteg van. Utolsó hülye tipp: ismerkedj télen. Sapka van rajtad gondolom, nem látszik a hajad, a páwás ruháidat meg takarja el egy kabát. :D Aztán, ha értelmes vagy, majd meglepődnek. Sok sikert! :) (mellesleg én hallottam olyanról, akit azért zavartak a páwák, mert a ruháik inkább a jómódú, eltartott gyerekekre jellemzőek, ezért senkiházinak tűntek a szemében. Ne dicsekedj a cuccaiddal, ez segíthet) 16/l
2016. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szoktam dicsekedni a cuccaimmal, hogy milyen telefonom van, milyen gépem...
2016. júl. 1. 15:27
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
mert az vagy!
2016. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Sztereotípia.
2016. júl. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves # 3-as:

Már ne haragudj, de kettőnk közül ki is az?

Nem is ismersz, de ezt ilyen bátran kijelented? Grat!

2016. júl. 1. 18:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy ecsethajú, páwaruhás srác nem éppen okos, normális embernek tűnik. Mert azok nem néznének így ki, akkor sem ha fizetnének nekik érte. Normális ember normálisan néz ki. A külső sokat elárul az emberről, akkor is ha nem ismerjük.
2016. júl. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6

kb a számból vetted ki a szót

2016. júl. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gericement válasza:
73%
hah #6 100%.. Mennyire igaz :'D Nekem is fel van zselézve a hajam, de nem egy ecset, meg nem facig kivágott rózsaszín pólókban mászkálok.. és nem a New Yourker miatökömből veszem a cuccaim.. (nem leszólom, de ott elég sok "páwás" ruha található). Ennyi az egész.. ha nem akarod hogy páwának nézzenek, ne nézz ki úgy.
2016. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem semmi baj nincs ezzel ha igy oltozkodsz es ha tenyleg tetszik ez a stilus es nem csak azert veszed mert minenkin ez van stb ..de sajnos a legtobb ilyen fiu tenyleg bekepzelt es bunko es folyton az ilyen rbanc kulseju lanyokkal lognak ,ha te nem olyan vagy akkor szard le masok mit mondanak es ennyi de ne valtozz meg masok miatt .
2016. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8, szerintem a kérdés nem arról szól, hogy nem akarja, hogy annak nézzék, hanem azt nem akarja, hogy a kinézete alapján egyéb - belső - tulajdonságokra következtessenek. Bár ha tudja a kérdező, hogy ehhez a kinézethez általában ezt társítják, akkor választhat mást is a repertoárból "önkifejezésre", mert úgy tűnik mellényúlt, ha az adott viselet "stílusjegyei" között olyan belső tulajdonságok is vannak, amikkel meg nem tud azonosulni.
2017. febr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!