Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak nekem nem szimpatikusak...

Csak nekem nem szimpatikusak a magyar beauty youtube-osok?

Figyelt kérdés
Van 1-2 kivétel akik szerintem jók, de a többségük borzalmas. Most itt az ilyen tinikre gondolok, akik még rendesen se tudnak sminkelni.
2016. júl. 2. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is csak Fruzsi és Evi.
2016. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van,nekem is sok van aki nem annyira szimpi.
2016. júl. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem csak Fruzsi és Bebita Bonita a szimpatikus. A többieknek a stílusa és a videóik is egy nagy nullák.
2016. júl. 2. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy időben nézegettem 12-13 éves forma kislányokat amolyan elborzasztásképpen.

100ft-osban vett, újsághoz kapott vagy anyutól lopott ezeréves sminkek, borzasztó módon felkenve. Amivel nem lenne gond, mert minden kislány hasonlóan kezd, de azért ennek nem az interneten a helye.

2016. júl. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem, egyet nem tudok mondani aki szimpatikus és nézhető számomra. A Fruzsival nem is lenne gond, aranyosnak tűnik, de iszonyatosan zavaró hogy mennyire csúnya a szemöldöke. Aki már ennyi éve beauty blogot, meg youtube csatornát csinál, szerintem elvárható lenne hogy legalább egy szép, esztétikus szemöldököt tudjon magának rajzolni. Elképesztő, hogy ilyen amatőr sminktudással rendelkező lányok mint ő vagy pl a Móni szépségvilága ebből pénzt csinálnak.
2016. júl. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös válaszoló, nekem pl tetszik Fruzsi sminkje :)

Én akiket kedvelek az Fruzsi, Aviana Rahl.

2016. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem Fruzsival a másik nagy probléma amellett, hogy annyira nem megy neki a sminkelés, hogy semmi személyisége, az öltözködése is annyira unalmas, és sablon, hogy az valami hihetetlen... egyik beauty gururól sem tudnám azt mondani, hogy érdekes, mert egyszerűen személyiségre egy nulla az összes. ugyanazok a sminkek, ugyanazok a ruhák, ugyanazok a videók, ugyanazokról az oldalakról rendelnek. ha egyet láttál az összeset láttad. a világ tele van unalmas emberekkel. nem akarom még itthon is őket bámulni. akinek a személyisége érdekesebb volt ő Ehssty, de ő már nem csinál videókat... Móni meg egész egyszerűen botrányos. volt "szerencsém" hozzá a valóéletben találkozni, hát rettenet igénytelen és nagyon csúnya arcbőre van. a stílusáról azthiszi nagyon egyedi tumblr lány, de igazából borzalmasan ízléstelen és igénytelen, nem csodálom, ha olyan lányok küldenek nekik rajongói levelet, akik 8 évesek és épp megtanultak írni. 14 év alatt még elmenne az a stílus, de huszon éves korban nagyon gáz így viselkedni és ilyen stílust képviselni szerintem :S hiába rendel 6XL-es ruhákat, az még nem rejti el azt, hogy lusta falánk disznó és elhanyagolja a testét. ráadásul a sminkje is nagyon ótvar, már ha képes egyáltalán magára kenni valamit. az ilyen ne akarja már megmondani, hogyan kell sminkelni, könyörgöm
2016. júl. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!