Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti ha vesztek egy parfümöt...

Ti ha vesztek egy parfümöt ugyanúgy a dobozában tartjátok vagy azt kidobjátok?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én kidobom a dobozt
2016. júl. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én is.Sokáig a dobozukban tartottam őket,de csak porolódott,és macerás volt minden reggel nyitogatni a dobozt,meg csukogatni,pláne mikor késésbe vagy.:)
2016. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kidobom a dobozt. Az csak macera. Így csak odanyúlok a polcra, megfogom a parfümöt és fújom. A dobozból meg mindig ki kéne szedni. Meg általában szépek a parfümös üvegek, jó rájuk nézni :)

Törölgetni is egyszerűbb egy üveget, mint egy papírdobozt.

2016. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én is tartogatom dobozban,de már meguntam pakolgatni őket! Kíváncsi voltam más hogy tárolja:)

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 5. 11:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Na ki is szedem a dobozból őket:)
2016. júl. 5. 11:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Én dobozban tartom mindegyiket, már megszoktam, hogy így vannak, nem okoz különösebb gondot. Sőt, költözésnél nagyon jól jött, hogy volt doboz az összeshez. :)
2016. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kidobom:)
2016. júl. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Dobozban tartom a vegyszereket (parfüm, gyógyszer) mert nem tudom, milyen hatással van rájuk a fény. Sok dobozra rá van írva, hogy fénytől védve, de a parfümökre nem, de alkotói szintén fényérzékenyek lehetnek.
2016. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mindenkinek ment a zöld kéz:)
2016. júl. 5. 12:10
 10/15 anonim ***** válasza:
A parfümöket természetesen fénytől védve kell tartani, ez igaz, de nem feltétlen dobozban. Nálam egy szekrényben vannak a fürdőszobában, doboz nélkül.
2016. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!