Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeméremdombra szabad gyantát...

Szeméremdombra szabad gyantát használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, gondjaim vannak, mert pár hónapja voltak hpv szemölcseim, és miután azt gondoltam hogy elmúltak és úgy borotváltam meg a szeméremtestemet , hama rkijött rá egy szemölcs, és azóta nem merek a borotvához nyúlni, mert egész mikrosebet is tud ejteni. A gyanta ejthet sebet? Mert vettem ilyen veet hideggyanta csíkokat, így nem az a felforrósított, csak nem tudom mennyire alkalamzható e szeméremtesten, hogy ebből semmilyen gondom nem lehet? Illetve valaki tudna ajánlani vmi olyan aftershavet vagy borotválkozás utáni cuccot, ami lefertőtleniti a bőröm?
2016. júl. 5. 15:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy iskolai előadáson mondta egy nőgyógyász, hogy ugyebár borotválni nem szabad, mivel a vírust végigviszi, így sokszor még a borotválkozás irányát is meg tudná mondani. A gyantára azt mondta, hogy kellő fertőtlenítés mellett ilyenkor is lehet használni, de az én véleményem szerint ilyenkor jobb lehet a villanyborotva, mert az nem sérti fel a bőrt. Legalább addig míg el nem tűnnek a szemölcsök. Ha a gyantázás mellett döntesz, akkor a gyógyszertárban tudsz venni bőrfertőtlenítőt, amit előtte és utána is használsz.
2016. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!