Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért baja az ha egy fiúnak...

Miért baja az ha egy fiúnak szőrös a hónalja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Miért baja? 18 éves fiú vagyok és nem tudom hogy most ez nagy baj vagy nem? tudom hogy le kell szednem de csak jövőre szeretném, és ugye 2 hét múlva megyünk nyaralni :-) szerintettek ez ciki lányok? Igaz nincs még barát nőm nem is volt de szeretnék majd :-) fél év járok kondiban ha ez számít.

2016. júl. 8. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egy csomó lányt nem zavar. Én általánosságban gusztustalannak tartom a hónaljszőrt, de vannak, akik a szőrös jetiktől indulnak be, szóval ez ízlés kérdése.
2016. júl. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Azért ha valaki már szőrös jeti, ott már gondok vannak:DD én személyszerint szexisnek találom, ha egy srác szőrös (mértékkel). 16l
2016. júl. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

"tudom hogy le kell szednem de csak jövőre szeretném" mármint 2017-ben? vagy hogy érted, hogy jövőre?

miért csak akkor?


de hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem az oké, hogy mondjuk egy fiú nem borotválja teljesen le, mint egy lány, de azért az már gáz, ha egy bozót van ott

2016. júl. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Kb 1 perces művelet. Nem hiszem el, hogy valaki ennyit nem tud rászánni, ha már a nőktől elvàrjàtok, hogy mindenhol szőrtelenítsenek (ami kicsit nehezebb és időigényes, de megteszi a többség).

Ennyi igényesség igazán lehetne ezek után, mert szvsz elég undorító a szőrös hónalj.

2016. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Miért baj az, ha egy lánynak szőrös a hónalja?


Mindkettő undorító. Hónaljnak nincs neme. Meg amúgy is. Brr.

2016. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Én azt várom el a férfiaktól, amit ők tőlem. Szóval legyél csupasz mint egy csiga, borotválkozz mindenhol naponta.
2016. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem zavar, a csupasz fiúk b*zisan néznek ki számomra.
2016. júl. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!