Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A fület kilehet olyan szinten...

A fület kilehet olyan szinten rosszul szúrni, hogy lebénuljon tőlle az illető?

Figyelt kérdés
anya azzal ijesztget, hogy ha haver szúrja ki, akkor ha rosz helyen szúrja ki, lebénulhatok..igaz?
2008. szept. 28. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Igen, ha a tű átmegy a gerinceden is, akkor akármi történhet. Pontosan kell célozni.


Egyébként legalább alaposan fertőtlenítsetek le mindent (füled és a tűt is).

2008. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gerincemen??:O azzal, nincs baj h rosszul szúrná ki, de megvan szabva hogy milyen pontokon lehet?
2008. szept. 28. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, meg van szabva. A fülben van egy csomó akupunktúrás pont, köztük olyan pl. ami a testsúlyért felelős. Ha véletlenül rossz helyen szúrja ki a haverod, akkor előfordulhat, hogy el kezdesz hízni, vagy ilyesmi. Ezért inkább olyan helyen lyukaszd ki, ahol szakszerűen bemérik.
2008. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet!
2008. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelt és megkérdeztem egy szakembert aki azt mondta, h tényleg vannak ilyen pontok a fülben, de ezek a füljárat belsejében vannak, amik a fül szélén ( fülcinpán) azok nem felelnek semmi komolyért, de azért szerintem jobb, ha egy hozzáértő csinálja.
2009. jan. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!