Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki a fogszabályzó? Bővebben...

Ciki a fogszabályzó? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kérdésem lenne, hogy ciki-e ma, 2016-ban a fogszabályzó. 2 hónap múlva 17 leszek és, ha minden igaz augusztus közepén megkapom a fogszabályzóm. Félek egy kicsit, mert a mai világban, a sok tini p...a miatt gátlásosnak érezném magam. Ők tökéletesnek láttatják magukat, talán csúfolni is fognak. Mit tehetnék?

2016. júl. 10. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit foglalkozol te más véleményével? Ha ezzel fogsz foglalkozni, akkor meg fogják keseríteni az életedet, mert látják, hogy esetleg vevő vagy a bántalmazásukra és érdekel, hogy mások mit gondolnak ezzel kapcsolatban.


Viszont, ha látják, hogy fogszabályzóval is egy életvidám mosolygós lány vagy, tehát nem változtat meg téged ez a dolog, nem leszel frusztrált tőle, úgy békén fognak hagyni. Legyen önbizalmad és nem fognak beléd kötni.


A kötekedőket pedig nézd levegőnek, legyen tartásod és ne süllyedj le az ő szintjükre, beszólásaikat engedd el a füled mellett.

2016. júl. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szexi ;)
2016. júl. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 ez az én szövegem xD igen szerintem szexi :D
2016. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, július 20-án fogják levenni, több, mint 3éve van fent, de senki nem szólt még meg miatta (najó, családtag igen, de ő mindenért b*szogat..) sőt, többen mondták is, hogy tök jól áll meg minden, és igazából én se láttam még olyan embert, aki rosszabbul nézett volna ki fogszabályzóval, mint kusza fogakkal. A p*csákat meg le kell szarni, bár engem nem szóltak meg, de úgysincs semmi közük hozzá, meg legalább foglalkozol azzal hogy ápolt legyél. Különben is ha a fiúknak akarsz tetszeni, akkor ne a kis r*bik véleményére hallgass,a Fiúk szerint meg szexi/cuki, szóval nekik bejön. Sok sikert a fogszabályzó hordásához, és ne legyenek amiatt gátlások benned. Ha bármi kérdések van nyugodtan Írj privit.
2016. júl. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 18 vagyok, kb. egy éve vették le. Egyáltalán nem volt ciki, nagyon sok osztálytársamnak is volt vagy van. Soha senki egy rossz szót sem szólt érte, és errefelé még a dekoratívabb lányok is feltetetik, ha csálé a foguk.


Volt egy osztálytársam, aki annyira elítélte azt, hogy lássák, hogy a foga hátuljára tetetett egy speciális készüléket, ami gondolom jó sokba került a szüleinek. Hónapokig pépesen élt, olyan sebesre vágta a nyelvét.

2016. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Én szeretem a lányokon,nem aggódnék.
2016. júl. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!