Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem vagyok megelégedve a...

Nem vagyok megelégedve a kinézetemmel. Hogy javítsak rajta? (Nem nagy dolgok de mashogy akarok kinezni)

Figyelt kérdés

Hat lehet nem vagyok olyan nagyon ronda de en nem talalom magam szépnek se. A hajam hátközépig ér, dús, szőkésbarna, es egyenes (már amennyire annak látszik), es van oldalfrufrum na hát az össze vissza szokott állni (hol egyenes, hol hullámos). Vékony vagyok, és eléggé feher börű. Hát a homlokom ragyás, es akarmit is csinalok mindig nő a hejére új, a szemöldököm még úgy ahogy jó. Sminket nem nagyon szoktam használni, max a pattanásokra néha korrektort, meg szempillaspirált, vagy ruzst / szájfényt, de tenyleg ritan festem magam, nem szeretem. Amm, hat az oltozkodessel annyit hogy igy oltozkodok mint egy korombeli lany. Hogy javitsak ezeken?? (Tudom nem nagy dolgok...) Legfőképp hogy legyen a hajam hosszú, kicsit ritkább és teljesen egyenes?

14/L



2016. júl. 11. 12:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Mivel vékony vagyok a seggem se olyan jó, ezen is javítani szeretnék...
2016. júl. 11. 12:21
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát...tornázz és akkor majd "jó segged" lesz... de nem egészen értem a többi problémád. A pattanásadra gyógyszertári krémeket tegyél ne különböző sminkmárkák kamucuccait. A hajad meg fodrásszal beszéld meg. Arról hogy milyen ruhákat hordssz nem tudsz képet linkelni? (Nem muszáj sajátot csak stílusra hasonlót) szintén 14/l
2016. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak azokat tudon tanácsolni mint az előző válaszoló!

13\L

2016. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!