Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csunya a szemöldököm? 13/l

Csunya a szemöldököm? 13/l

Figyelt kérdés

Anyukám nem engedi kiszedni szerinte még gyerek vagyok. Engem nagyon zavar még csufolnak is az iskolában.


[link]


2016. júl. 11. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele újra. Mondd meg neki hogy neked ez így rossz. Először érdemes kozmetikussal kiszedetni.
2016. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, ha kiszeded ennél is vékonyabb lesz, az miért jó?
2016. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj nincsen vele, nem tul vastag ( én termeszetes szemöldököm ennel vastagabb). De mostanaban amugy is a hangsúlyosabb szemöldök a divat, nagyon keveset szedess belole kozmetikussal, tenyleg csak hogy formára igazítsa. Ha durván kitepkeded, vékonyra szeded, egy idő utan nem no vissza, aztán ki tudja, mi fog tetszeni 10 év múlva :)

Szerintem nyugtasd meg anyukádat, hogy nem 3 szalas valamit vagy rajzolt csodákat szeretnel, csak igazítani rajta egy kicsit. Mondd el neki, hogy piszkaltak érte, azert ez csak erdekel egy anyukát.

2016. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem a kérdezőt azok a szálak zavarják,amik középen vannak,vagy a szemöldöke alatt,csak a képen az nyilván nem látszódik,csak élőben.

Én a helyedben elmennék kozmetikushoz.

Nálunk 800ft-nál nem kérnek többet érte,és a kozmetikus szépen megcsinálja neked.

2016. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!