Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Viszkok...

Miért van az hogy Viszkok Fruzsinak minden beválik, csak nekem nem?

Figyelt kérdés
Vettem olyan fogfehérítőt, amilyet ajánlott a videójában, nem vált be, sőt még néhány fogam is tropának ment emiatt. Az otthoni lézeres szőrtelenítés sem jött be, pedig arról is annyira állította hogy beválik.
2016. júl. 13. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert őt megfizetik ezért..
2016. júl. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Mert őt fizetik hogy reklámozza ezeket...
2016. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De hát akkor már mindegy lenne reklámokban szerepelne ezekkel. Nem is nézem többet meg a videóit, nem értem miért van annyi feliratkozója egy ilyen hazug embernek.
2016. júl. 13. 16:30
 4/10 toobitter válasza:
62%
Nem hazug ember, nem válik be mindenkinek mindig ugyanaz.
2016. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Az hogy neki bevált, nem garancia arra, hogy mindenkinek beválik. Nem kell egyből támadni, hogy hazug, meg csak azért ajánlja, mert fizetik érte...

Mellesleg mielőtt beruházol egy ilyen eszközre nem ártana mások tapasztalatait is megkérdezni, vagy utánanézni valahol.

2016. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Miért van leszavazva az igazság? Fizetnek neki a videóért, innentől kezdve ne várd hogy az igazságot mondja el egy termékről. Ezért nem kell ilyen kis pénzéhes, tehetségtelen szukák videóit nézni, akik 100 ezerért még a kutya s z a r t is reklámoznák.
2016. júl. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13%
Mi az hogy bodrikutya fej? Gyönyörű göndör haja van, tudod te hányan szeretnének ilyet, és órákat ülnek a fodrásznál hogy ilyen göndör legyen??? #5 voltam
2016. júl. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olvastam véleményeket, elég vegyesek voltak, de azért úgy gondoltam ha már ez a lány dicséri akkor valamit csak használhat. De sajnos egyik sem vált be. Tudom hülye voltam. Amúgy igaz hogy a csatornája olyan, mint egy WS Teleshop.
2016. júl. 13. 18:37
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem abszolút nem szép. Nem csúnya, de szép se.
2016. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszkok Fruzsi egy szánalmas hülye. A csatornája meg mint a Teleshop :'D
2016. okt. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!