Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rendeltem makeup plaza oldalró...

Rendeltem makeup plaza oldalról de miért nem találom az oldalon sehol a rendelésemet?

Figyelt kérdés
Azt mondták hogy megbízható ez a webshop , de ez kissé fura :o

2016. júl. 15. 14:34
 1/2 anonim válasza:

Már többször rendeltem tőlük, valóban megbízhatóak. 7 éve nyitottak, szóval bízhatsz bennük.

Szerintem valamit te ronthattál el, hiszen, ha leadsz egy érvényes rendelést, akkor kapsz egy visszaigazoló levelet. Az ő oldalunkon nem értem miért keresed a saját rendelésed? A rendelésedet visszaigazolását a saját emailjeid között kell keresned, nem az ő oldalukon. Ha pedig nem kaptál ilyet, akkor az azt jelenti, hogy a rendelésed nem küldted el. Rendelés előtt regisztrálni kell a Make Up Plaza oldalán.


De ha írsz nekik a kapcsolati elérhetőségükön, akkor biztos segíteni fognak neked.

2016. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem érthető a kérdésed. Ha a rendelésed sikeresen leadtad, akkor kapnod kellett egy megrendelést visszaigazoló levelet.


Valószínű több ezren is meg tudnak téged erősíteni abban, hogy megbízhatóak. Miért ne lenne az? Kb. 10 éve működő cég és csak jót lehet róluk olvasni. Én már 6 éve rendelek tőlük. Teljesen jól működik a rendszerük.


Remélem azóta megtaláltad, amit kerestél és csak valamit nagyon benéztél.

2017. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!