Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » USA melyik államában vannak a...

USA melyik államában vannak a legszebb nők?

Figyelt kérdés
November végén megyek ki nősülni és érdekelne ez a dolog. Ugye mi itt Európában azt mondjuk a lengyel és ukrán nők a legszebbek. Ez valamilyen szinten nyilván sztereotípia tudom, de aki járt már ezekben az országokban, valljuk be van benne valami, sőt... Engem az érdekelne, hogy az USA-n belül is vannak ilyen 'megállapítások' vagy közhiedelem vagy nem is tudom hogy mondjam. Tudom mindenhol vannak gyönyörűek meg rondák, de melyik az az állam ahol mondjuk kirívóan több a feltűnően szép nő arányaiban mint más államokban, ha egyáltalán van ilyen. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat.

2016. júl. 19. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon vannak a legszebb nők. Slussz.
2016. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ez a véleményed, de a kérdésnek melyik részét nem értetted?
2016. júl. 19. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ugy hallottam Los Angelesben gyonyoru nok vannak,es nagyon buknak az olyan pasikra,akik a tengerparton "hello,Bela vagyok magyarorszagrol,nősülni jottem,erdekel?" mondattal kezdik az ismerkedest.
2016. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az ilyenekre csípőből nyomom a pirosat, de jöhetnek még... viszont a normális válaszokat továbbra is várom
2016. júl. 19. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Miert,Los Angeles az ilyen hely. Ahol gazdagabbak,nyilvan szebbek is,mert tudnak magukra kolteni. Plussz sok celeb,szerencseprobalo modell el ott.

Viszont ne csodalkozz,ha kiveri a biztositekot ez a kerdes az embereknel. Kicsit meredek.

2016. júl. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Milyen kérdésről beszélsz? Most úgy őszintén.
2016. júl. 19. 20:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat,kimesz nosulni,de nincs no? Mindegy,csak jol nezzen ki? Attol miert lesz jo feleseg? Meg a 3 honapos vizumido alatt a nullarol az eskuvoig el lehet jutni? Ez nekem inkabb vmi film forgatokonyvnek hangzik,de sok szerencset.

Amugy meg,ha en pasi lennek es ilyen terveim lennenek,Californiaba mennek. Nyilvan ocean parton tobb jo no van mint iparvarosokban. Plane amerikaban ahol tenyleg minden celeb,modell arrafele nyaral.

2016. júl. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mi az eseted. Ha napbarnított, formás lányokat keresel, akkor Kalifornia vagy Florida, ha "tipikus amcsi" csajokat, akkor Texas környéke, stb. De a szép mindenkinél változik. A legtöbb modellféle hölgy L.A.-ben fordul meg, nyilván ne egy texasi tanyán keresgélj.


De komolyan a vízumidő alatt meg akarsz házasodni csak úgy? Vagy hazahozni valakit? Elég érdekes történetnek hangzik. :)

2016. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

úgy halottam elég sokszor nyert ilyen versenyen texas államból származó


miért érdekel?

2016. júl. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na varjal csak azert is rakerestem neten. Ird be googleba h "U.S cities with the hottest women" . Ezen a cimen van egy teljes cikk a temarol!
2016. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!