Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyennek kellene lennie a...

Milyennek kellene lennie a szemöldökömnek?

Figyelt kérdés

No az lenne a gondom hogy eléggé sok szétálló szál van a szemöldökömben... szép vastag de ritkásabb csak a szélén rengeteg úgy magának van..

tudom irányba egyenesíteni de át srácként... nomeg hogy ilyen..

s esetlegesen a külső szálakat kéne eltüntetni meg a középen levőket :/ de egyedül inkább nem vállalkoznék rá mert felemás lenne O.o

szoktak a fiúk kozmetikushoz járni?

Am etoo fél éve szépen leégettem mindkettőt kicsit s azóta ilyen...(balesetben)



2016. júl. 23. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoktak járni fiúk is. :) Én is járok fiúként kéthetente. :)


Nekem a kozmetikus csipesszel formára szedi, és ollóval le is rövidíti a szálakat. Sokkal barátságosabb, és fiatalosabb így az ábrázatom, mint előtte volt. :)

2016. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert valjuk be egy hete voltam egy rendezvényen(con) s mivel nem voltam olyan jó mint szoktam így egy képre se állítottak meg.. s nem is csodálom ilyen külsővel O.o már csak összegben kellene tudnom hogy van ez :S
2016. júl. 23. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 400,-ért csinálja a kozmetikus csajszi a szedést és vágást összesen. :) Nekem ennyit bőven megér kéthetente. :)
2016. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez így tényleg nagyon jó de nem tudom hogy kellene esetleg felkeresnem a kozmetikust.. bár amugy a bőrömmel is van pici problem de az hidegen hagy.. :S
2016. júl. 23. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, elmész, és elmondod, hogy a szemöldöködet szeretnéd rendbe tetetni, mert nagyon bozontos, neked így nem tetszik. Mintha fodrászhoz mennél, ugyanúgy. Egy csomó srác jár kozmetikushoz szemöldökszedésre, meg arckezelésre is, nem te leszel az egyetlen. Amúgy ha gond van a bőröddel, javaslom hogy azt is mondd el, kérd ki a véleményét, mert valószínűleg tud rá megoldást, pl egy arckezeléssel.
2016. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!