Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tetoválás...

Miért van az, hogy a tetoválás elfogadottab mint a fültágító?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem a lányoknál, hogy akin tetkó van az milyen kis "cuki" meg minden, de ha egy srácnak tágesze van akkor egy kretén. Miert van ez így?

2016. júl. 26. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a fültágító undorító. Nem is ért, hogy tetszhet bárkinek.
2016. júl. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem értem miért undorítóbb a tetoválásnál.
2016. júl. 26. 11:21
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
A tetoválás egy szép kép a bőrön (ideális esetben), a fültágító meg eltorzítja a füled, ráadásul sok esetben kisebesedik, és nem egy embertől hallottam, hogy rohadt büdös is.
2016. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Tetoválás jó esetben ízléses, szépen mutat, és jelentősége van, kifejez (kivéve, ha divatból van.) A fültágítónak egyrészt semmi értelme, hülyén is néz ki, másrészt ha kiveszik, no comment... És a legirritálóbb a "tágesz" megnevezés...
2016. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mind a kettő tud ronda lenni, ha túlzásba viszik.

Én pl oda vagyok a fültágítós pasikért (nem vagyok már tini és komolytalan sem) de max akkora legyen hogy egy cigi átférjen rajta. Annál nagyobb nekem már sok.

2016. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ízlések és pofonok.

A fültágítót sokkal többen tartják taszítónak, mint a tetoválást.

Ráadásul míg egy tetoválást inkább férfiasnak találnak, addig a fültágítót már "langyosnak".

Ami az én magánvéleményem: bár egyiket sem kedvelem, de egy megfelelő tetoválás a megfelelő emberen lehet ízléses, stílusos. De az, hogy valakinek ki van nyújtva a füle, és ott tátong egy lyuk rajta, az semmiképp nem az.

2016. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, mert tetoválásból lehet picit, aranyosat, cukit csináltatni, de ha van egy nagy lyuk a füledben, attól visszahőkölnek. Mondjuk, én nem érzem át ezt, mert nekem a tetoválás akkor tetszik igazán, ha sok és nagy felületen van, a fültágító pedig mindenhogy bejön.


Egyébként nem kretén ;) csak valaki undorodik a nagy tágítóktól (valaki a kicsiktől is). Én is megkaptam párszor hogy csak rondább leszek. De magamnak csak így tetszem.


Ja és a tágító nem bűzlik olyan durván. Főleg, ha gyakran tisztítod. Lehet egyfajta szaga, csak le kell pucolni. De alapon sem húz csíkot maga után.

2016. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!