Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez elég jó iskolat...

Szerintetek ez elég jó iskolatáskának?

Figyelt kérdés

erről lenne szó:

[link]


kiszámoltam, és a méreteit nézve elég jó lenne, csak aggaszt hogy a D, azaz a mélysége (amit oldalról kell nézni hogy hány centi) csak 9 cm.

ez szeritetek még jó lenne iskolatáskának? elférnének benne a könyvek? mikor meglattam egybol beleszerettem, csak felek hogy kicsi lenne. (8.-os leszek, ha kibirná még gimiben is használnám) mit gondoltok?



2016. júl. 26. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
10 tol csak egy fuzetem volt minden tantargybol + 3- konyvet vittem siman bele fer bar a tobbi sarsagnak nem lenne sok hely
2016. júl. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nekem tuti, hogy nem férne el, ha minden könyvemet vinném plusz füzetek, kaja, innivaló.

De ha tudtok "osztozni" a könyveken, hogy ki melyiket viszi, akkor lehet, hogy elfér. :D

2016. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Picike. Ha mindennap vinni kell a könyveidet akkor nem jó, nem férnél el benne rendesen. Ha a suliban letudod pakolni a holmid és csak 2 füzetet kell vinned akkor bőven elég.
2016. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

Úgy tűnik le kell róla mondanom :(

Esetleg linkeket kuldenetek, hol kaphatnek olcsón hátizsákokat? Sokat néztem es nem találtam mert mindegyik 10 ezernél kezdődik..

2016. júl. 27. 07:50
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
En dechatlonba vettem egy niket 2ezeret 20 liter vagy az achanba van most 19literes 1500 vagy mennyi
2016. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

kínaiban is nézz körül! nagyon klassz hátizsákok szoktak lenni. én dolgozni is ilyet hordok.

de amúgy most ez a kedvenc, csak kár, hogy még csak nagycsoportos lesz az ikolába-valóm.

[link]

2016. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!