Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orr alatti finom szőke pihék?

Orr alatti finom szőke pihék?

Figyelt kérdés
Az orrom alatt a bajuszrészen pihésedem. A széle felé már kicsit sötétebb szőke. Érdemes legyantáznom? Mert eddig csináltam, meg epiláltam, de ahogy visszanött, sötétebb lett és elég zavaró. Mostanra szőkült ki megint. A fiúkat ez a hiba mennyire zavarja egy lányon?
2016. júl. 26. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Szia, szerintem érdemes leszedetni, mert nem túl szép látvány. Otthon, tükör előtt még nem is olyan látványos, mint természetes fénynél kint az utcán, főleg, ha rásüt a nap, akkor nagyon feltűnő. Én szőrtelenítő krémet használok, nekem nagyon bevált.
2016. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Ja, és tizenévesen kezdtem el leszedni, mert párszor megkaptam, hogy bajuszom van... pedig nekem is csak szőke pihék voltak ott, nyilván csak szívták a vérem, de nekem nagyon kellemetlen volt.
2016. júl. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem vékony világos barna szőrök vannak, de ez sem látható csak nagyon közelről... felesleges lenne leszedni.

Szőke pihék meg senkit nem zavarnak, mert nem is csúnya, nem is látszik szinte soha.

2016. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!