Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kene tegyek magammal?

Mit kene tegyek magammal?

Figyelt kérdés
Mit kene tegyek magammal? Marmint a kinezetemre gonolok, privatban kuldok kepet es elsosorban lanyokat kerdezek. Mert tetszik egy lany es tetszeni akarok neki, szeretnem hogy eszrevegyen, eddig nem sikerult.

2016. aug. 2. 02:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriába írtál, de azért alapvetően azt javaslom hogy próbálj legalább beszédkapcsolatba kerülni vele.

Végső soron akár őt is megkérdezheted erről a témáról.

Egy saját esetet elmondok.

A hugomnak volt egy barátnője, aki nagyon tetszett nekem (de nagyon), de sose mertem megmondani neki (meg másnak sem, úgy gondoltam magamban hogy áááá, hogy is lehetne). Szinte naponta összefutottunk. Vagy egy év múlva összejöttem valakivel, már pár hónap eltelt, mikor a hugom barátnőjének a nővére szülinapi bulit rendszett (öt is jól ismertem) és meghívott. Nem volt egy duhaj buli, jó társaság volt, némi italozás is becsúszott.

Most jön a lényeg. A lány akiről szó van, kihívott a konyhába ahol éppen nem volt senki és elmondta nekem, hogy már nagyon rég óta tetszem neki, csak sosem merte elmondani nekem. Azt hittem leesek a székről, de komolyan. Egy nagyon intelligens és kedves csinos lány, akiről ezt sosem gondoltam hogy így érez. 'Sajnos' akkor már volt kapcsolatom, ma is együtt élünk, azóta 15 év telt el.

De azért belül megsirattam a dolgot vagy kétszer.

Szóval neked kell lépned, vagy sikerül, vagy kiderül időben hogy hiábavaló az igyekezeted.

2016. aug. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Rossz kategoria
2016. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!