Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti nem szoktátok...

Lányok, ti nem szoktátok nézegetni a szép lányokat?

Figyelt kérdés

Én gyakran azon veszem észre magam, hogy bámulom az utcán vagy a tévében is a nagyon szép, csinos lányokat. Főleg a hajukat, az arcukat, a ruháikat, az alakjukat, mindent. Nem azért, mert vonzódom hozzájuk, és féltékeny se vagyok rájuk (bár jó lenne úgy kinézni), csak ha meglátok egy gyönyörű lányt, egyszerűen csodálatot érzek iránta. Néha egész estét azzal töltöm, hogy képeket mentek le szebbnél szebb lányokról, és utána próbálom eldönteni melyikük néz ki legjobban és kire miért szeretnék hasonlítani.

Ez normális dolog? Ti szoktatok ilyet csinálni?


2016. aug. 2. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, én is megnézek más lányokat az utcán vagy bárhol máshol. Szerintem ez tök normális:)
2016. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem az első része normális, én is meg szoktam nézni.

Viszont hogy az egész estét azzal töltöd hogy képeket mentesz le.. hát nem tudom, lehet hogy mégis vonzódsz hozzájuk. :D

2016. aug. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Az a nem normális, hogy ennyire rájuk szeretnél hasonlítani, mert akkor neked nincs egyéniséged..stb.


Ha pl. le szeretnél fogyni, akkor ha nem sikerül egy bizonyos idő alatt, akkor csalódás fog érni, mert nem magadhoz fogod mérni a változást, hanem a kiszemelt csajhoz.


Én is megnézem a csajokat, persze, vegyes érzelmekkel telve, mikor hogy, ettől még nem gyűjtöm mániákusan az ilyen fotókat.


Egyébként jobb dolgon is kattoghatna az agyad, na de nem este, mert este aludni kéne és pihenni! :)

2016. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vonzódom hozzájuk, nem meztelen vagy fehérneműs képeket nézegetek, vagy semmi ilyesmi. :) És nagyon szeretnék hasonlítani hozzájuk, de nem ehhez mérem magam. Tudom, hogy én sosem leszek ilyen szép, hiába vagyok vékony, csinálom meg a hajam, és öltözködöm csinosan. Az ember kihozhatja magából a legjobbat, de szépnek születni kell.
2016. aug. 2. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindenkit nézek, leginkább a művészeti beállítottságom miatt. Milyen arcvonásaik vannak, milyen felépítésűek. Ha meg valami szimpatikus vonása van, amit tudok magamon változtatni megteszem a lépést. Pl tetszett a pocin a hasizom közti enyhe bemélyedés. :3

Meg megnövesztettem hajamat (seggrmig ér) s meguntam, hogy minden csajnak hosszú PÓT haja van ráadásul... ami egyenesre van vasalva... Miközbe nekem meg természetes egyenes és hosszú. Felnyírtam a fufrumat ferdére tépetten a hajam felső rétegét asszimetrikus félhosszúra :D az alsó réteg megmaradt hosszan >< amikor ismiknek bemutattam nagyot néztek: "levágattad a hajadat?" - mondom, hogy nem. S leveszem a "hajpántom" amiről letekerem az anyagot s kiengedem a hajam hosszú rétegét XD vicces az emberek reakciója. Meg tudok belőle bolerót fonni vagy sálnak használni. Nem bántam meg xD sőt kreativítással fun.

Szerintem sok ember irigykedés vagy más szemszögből így mondanám: "mit utálok magamban, ami másokban megvan" - legtöbb ismi kissé negatívan fogja fel, pedig úgy kellene : "ez tetszik próbálok valamit tenni érte vagy ha olyan dolog akkor ellene"

Képek lementegetése kicsit sok... Az más ha pl tetkót akarsz varratni s letöltögetsz ötleteket vagy frizurához stb.

Én is mentettem el anno 2 csaj fotóit, de azért mert ihletet adtak karakter rajzoláshoz . Pasimat is rajzoltam le, mint karaktert. XD imádom is azokat az arcvonásait, pl az állkapocs tipikus mangás vonása.

De viccen kívűl a testét is, izomszöveteit is megnéztem magamnak xD pár női testet is szemügyre vennék, de valami beteg szexuális zaklatónak néznének. >< nahh...anno akt rajzolásnál nem igazán voltak fiatalok a "modellek".

2016. aug. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Még a képtöltögetésben is. Találok valakit, beleőrülök, és kell minden róla.


Pl. Kat Dennings alakja, Rosie Huntington hajszíne, Ashley Tisdale utcai stílusa.

2016. aug. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy normalis. Hisz a szep emberek,es gondolok azert vannak hogy joerzes toltson el minket azok lattan.

Meg szep hogy megnezem,hisz annyira inspiralo es joerzes ha valaki vagy valami olyan szemetgyonyorkodtetoen gyonyoru :)

2016. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*dolgok
2016. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!