Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha magamnak szedtem ki a...

Baj, ha magamnak szedtem ki a szemöldökömet?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig dús, hosszú- és vastagszálú volt. Ráadásul fekete. 10 éves koromban kezdtem el a orrom felett kiszedni, mert össze volt nőve. Azonban nem nagyon tudtam már vele mit kezdeni, folyton össze-vissza állt.

Úgy döntöttem, ki kéne szedni, hogy valami formája is legyen. Nem mertem elmenni kozmetikushoz, mert féltem, hogy jobban kiszedi, mint amennyire szeretném, esetleg nem olyan lesz a formája, mint amilyen nekem tetszene.

Ezért elkezdtem magamnak szedni, először fent, majd kicsit lent is. Igaz, nem néztem utána, hogyan is kell ezt pontosan, teljesen magamtól csináltam, ezért félek kicsit, hogy fura lett. :/

Nem tudom, gáz-e a végeredmény, de szerintem jobb, mint volt. Kéne még rajta igazítanom, vagy nagyon rossz ötlet volt, és mégis menjek kozmetikushoz?


Nem szeretném, ha nagyon ível lenne, csak vékonyítani akartam rajta.


Ilyen volt, és ilyen lett, bocsánat a képminőségért:

[link]


Plusz itt egy talán jobb kép, a fényviszonyok jobbak:

[link]


Köszönöm előre a válaszokat!


16/L



2016. aug. 5. 20:53
 1/5 anonim válasza:
Szerintem jobb mint amilyen volt. Én így hagynám. Ha neked tetszik akkor mindegy hogy mások mit mondanak .
2016. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

határozottan jobb lett, mint volt

szerintem azért fura egy kicsit, mert az eleje (az orrodnál lévő) nem egyenes, hanem ilyen elvékonyodó, mint a másik vége

mutatok egy képet, hogy érthetőbb legyen :)

[link]


vagy próbáld meg te kicsit korrigálni miután utánanéztél kicsit (van egy csomó youtube videó ezzel kapcsolatban) vagy menj el egyszer egy kozmetikushoz, hogy igazítsa ki neked

ha azt mondod, hogy nem szeretnéd, ha vékony lenne, akkor nem is lesz

esetleg megmutathatod egy képen, hogy kb mire gondoltál és megbeszélhetitek előtte, hogy mi is állna jól az arcodhoz

ezt igazából egyszer kell megcsinálni és utána már te is könnyen meg tudod csinálni, hiszen onnantól már csak a felesleges szálakat kell kiszedni

2016. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A képet megnézve az eleje tényleg kicsit furán áll, megpróbálom úgy kiszedni, ahogy a képen van.

2016. aug. 5. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen jobb lett, én is magamnak szedem mert a kozmetikus nekem mikor elmentem szinte semmit nem is változtatott.De azt azért megjegyzem hogy mióta magamnak szedem jobb mint másnak aki kozmetikussal csináltatja.:D Teljes mértékben büszke vagyok a szemöldökömre.Te is jól haladsz. 16/L
2016. aug. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pedig jobban járnál ha elmennél kozmetikushoz.
2016. aug. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!