Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövérnek érzem magam, mit...

Kövérnek érzem magam, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és versenyszerűen kerékpározok , mellette úszok és futok is. Most 169 cm vagyok és 48 kg. Amikor tükörbe nézek akkor csak a nagy combomat látom. Kövérnek érzem magam , de legmélyen belül tudom , hogy ez csak izom. Szóval farmerba olyan mintha kövér lennék mert kb. ilyen lábam van: [link]

de én ilyet szeretnék:

[link]

ami farmerba is jól néz ki vagy ha shortba megyek valahova akkor nem látszódik a göcsört a vádlimon stb. Mit tegyek fogyjak? vagy esetleg valami más?



2016. aug. 5. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

hiába fogynál, akkor se lesz olyan, hiszen az nem zsír, hanem izom

vékony vagy, ez biztos és csak el kéne fogadnod a testalkatod :) amúgy meg ezen látszik, hogy sportos és azért olyan

senki se fog kövérnek nézni, ezen ne aggódj

2016. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb menj el pszichologushoz.
2016. aug. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Térj észhez először... az első képen is egy vékony láb van, csak szép formás, normális. Hogy a frászba lenne már ez kövér? Ez vékonynak számít... a második meg a tipikus modelles semmilyen, gebe láb. Normális ember nem akar ilyet, mert totál nőietlen. Izomból meg nem lehet fogyni.
2016. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-vel értek egyet... Ez hol dagadt ??ez perfect!! Kb az álom alkatom.. De hidd el amit mutatsz második max annyi h nincs rajta izom.. De még azt is ki tudom nézni h csak annyi h máshogy áll és azért tűnik "kisebbnek" ez már tényleg beteges ha annak látod magad.. Jóból mondom anyum is volt ilyen és kórházba került miatta.. Te így vagy jó hidd el sőt!! 48 kg sztem még kicsit kevés is 169 cm -hez főleg h ebben a legtöbb kb ezek szerint izom.. 18L
2016. aug. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mind ketton vekony csinos noi lab van! A tied izmosan vekony a masik holgye siman vekony! Az izmodbol ne fogyj le ha sporttal egyszer megkuzdotert erte! Az izom hasznos a haj nem! A fogyatekos rokonod meg szerintem az izmodat nevezte nagynak mert neki a nagy csak zsirban tetszene! Ilyenkor visszakell szolni hogy mi kozod a labamhoz vagy hogy te meg inkabb fogyjal le vagy sportolj stb! 30as ferfi vagyok amugy! Szoval csinos fiatal no vagy!
2016. aug. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

14 évesen még a csontvékony a divat, de hidd el, pár év múlva mindenki odalesz a szép sportos combjaidért! Saját tapasztalat ;)

L

2016. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!