Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire lehet szexi egy 175...

Mennyire lehet szexi egy 175 centis,86 kilós nő?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben eléggé meghíztam (falási rohamaim is szoktak lenni:-S:-(, de már küzdök ellene).


Mennyire durva ez a súly? Valakinek bejön az ilyesmi méret?


26/N



2016. aug. 8. 09:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Valószínűleg így is találsz egy jó pasit, szerető párt, vagy amit keresel.


Az esetedben nálam inkább az a baj, hogy én 170 cm magas vagyok. 26/F

2016. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyban függ attól, hogy milyen az alakja...

ha arányos simán lehet vonzó, de van akinek az is vonzó, ha mindenhol zsíros, alaktalan egy nő...


23F

2016. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon, én szeretem az ilyen alkatot, bujának tartom.
2016. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kívánatos egy nő lehetsz.
2016. aug. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

egyéni ízlés kérdése. én pl eleve a duci, nagyobb darab nőket favorizálom. persze a szexiséget nem a testalkat határozza meg, hanem hogy mennyire ad magára. ápolt, nőies, csinosan, magához illően öltözik stb stb - egy ilyen módon szexi duci nőnél szerintem nem is létezik kívánatosabb


28/f

2016. aug. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
11%
Egyértelmű, hogy ez már sok!. 60 kg körül lenne az ideális testsúlyod, 26 kg-t kéne ledobnod. Ami elég nehéz és időigényes.
2016. aug. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ok, ha nem hasra hízol.

Szóval ha a felesleg popsira, csípőre, cicire ment főleg meg a combokra, akkor arányosan híztál maradt a nőies alak, így csak picit nőiesedtél de egyáltalán nem rossz ez a magasság/súly arány.

2016. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
0%
Szerintem is undi....
2016. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagyon egyéni. Ezzel a súllyal lehet valaki hájas, formátlan is. És lehet formás is. Sok múlik azon, hogyan oszlik el, hogyan viseli az illető, hogyan öltözködik, stb.

De biztosan van egy csomó férfi, akinek eleve ez az alkat tetszik, így náluk ez nem hátrány, hanem előny. Na meg nem csak a külső létezik. Más szempontból kell passzolni, személyiség, értékek, életfelfogás, stb.

2016. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
0%
Hát nemtudom érdekes mert én 186 centi vagyok és 90 kiló es még igy is van rajtam egy kis felesleg a hasamon meg oldalamon szoval nem akarlak elkeseríteni , de igen ez már sok most mondhatnám azt mint nehány ember h ha arányos meg ez a testalkat , de nem fogok hazudni mert felesleges lenne őszintén megmondom nincs olyan h arányosan hizol meg h olyan a testalkatod 3 féle testalkat van valamelyik eszik egésznap de nem hízik , van amelyik közepesen hízik és van amelyik sokkal jobban . De arányosan nem lehet ugyanis van egy index amivel a magassághoz tartozó tömeget lehet kiszámolni és neked ez már sok le lehet pontozni meg minden de igazam van ettol függetlenül biztos van sok olyan ember akinek tetszel főleg ha kedves aranyos lány vagy :)
2016. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!