Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít hogy ha a...

Csak engem idegesít hogy ha a Müllerben, Rossmanban, DM-ben követnek?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 10:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem, engem is zavar. Kifejezetten utálom, mert így nem tudok nyugodtan nézelődni. Az itteni DM-ben nem követnek, és senki nem ellenőrzi mit csinálok, ezért is járok csak oda.
2016. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább a rossmannban tapasztaltam. A másik két üzletben még nem követtek.

Zavaró, ha ott liheg a biztonsági őr a nyakadban és potenciális tolvajnak néznek.

Értem én, hogy ez a dolga, de diszkrétebben is végezhetné a munkáját.


Rossmannba csak emiatt nem járok, inkább fizetek 100-200ft-al többet a DM-ben, és nyugodtan vásárolok.

Müller is jó hely, de ritkán fordulok meg a környékén.

2016. aug. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít, főleg mikor suli után megyek be, táskával a hátamon és minden ott dolgozó a nyakamba liheg, a biztonságival az élen.

Attól, hogy nagy táskám van, még nem rámolom ki az egész boltot.

2016. aug. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
És a vicces az egészben, hogy aki "csak simán vásárolgatni" megy, azt követik és figyelik, mások, akik a drogériában festenek körmöt és sminkelnek azzal nem foglalkoznak. Ez idegesít a legjobban.
2016. aug. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor kérd meg a biztonsági őrt, ha már úgy is a nyomodban koslat, nem cipelné e a kosaradat, hogy zavartalanul tudjál nézelődni, vásárolgatni. Remélhetőleg veszi a lapot és elszégyelli magát.
2016. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De amúgy nem csak a biztonsági őr, ha nem a boltban dolgozók is ugyanezt csinálják. Mindig megkérdezik, hogy segíthetnek-e valamiben, de én nem vagyok rájuk kíváncsi. Ha kell a segítségük akkor kérek. Megköszönném, ha valaki írna olyan üzletet, ahol nem követik az embert.
2016. aug. 9. 12:26
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Irritalo. Ha lenne bennem annyi, megmondanam a kedves biztonsagi ornek, hogy nem lopni jottem. Szerencsere ahol en szoktam vasarolni, ott nincs biztonsagi, viszont ilyenkor az onbizalmama picit lesullyed, hisz igy nekem az esik le, hogy ugy nezek ki, mint egy lopos.
2016. aug. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Ti hány évesek vagytok? Engem sose követnek (de tuti zavarna), el tudom képzelni hogy a tizenévesekkel szemben bizalmatlanabbak. Menjetek olyan helyre ami tömve van (plázákban), ott úgyis lehetetlen bárkit is követni.
2016. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tizenéves, és engem is folyton követnek. Tényleg nagyon idegesitő, és volt már olyan hogy az őr engem követett tampon vásárlás közben miközben egy ötfős cigány család randalírozott a boltban, a kisgyerek leverte a dezodorokat stb de őket nem merte követni.
2016. aug. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a rossmannban volt egyébként, a másik két üzletben sosem követnek, legalábbis ahol én lakom
2016. aug. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!