Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani közép/fel...

Tudtok nekem mondani közép/felső kategóriás női és férfi karóra márkákat? Mint pl Fossil

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 20:05
 1/9 anonim válasza:
Casio
2016. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Vostok, Omega, BULGARI, Doxa, Suunto, Rolex, Breitling, Tissot, Tag Heuer, Certina, Fortis, A. Lange & Söhne
2016. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Orient japan
2016. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
DKNY
2016. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Adriatica, Altanus, Atlantic, Bulova, Citizen, Claude Bernard, Edox, Eterna, Glashütte, Grovana, IWC, Junghans, Longines, Marvin, Nomos, Roamer, Seiko, Wittnauer, Zenith, ... nagyon sok van még.
2016. aug. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Appella, Audemars Piguet, Cartier, Chopard, Christopher Ward, Continental, Concord, Cyma, Ebel, Davosa, Delbana, Girard Perregaux, Hamilton, Helvetia, Hublot, Jaeger LeCoultre, Maurice Lacroix, Movado, Obaku, Patek Philippe, Philip Watch, Rotary, Silvana, Stührling, Vacheron Constantin, Zeno-Watch
2016. aug. 19. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Archimede, Aristo, Baume & Mercier, Bering, Blancpain, Breguet, Festina, Jacques Lemans, Kolber, Laco, Luminox, Mondaine, Mondia, Panerai, Rado, Skagen, Uniform Wares, Zeppelin
2016. aug. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vacheron Constantin, Patek Philippe, Breitling, Audemars Piguet, Omega, Longines, Marvin, Tissot, TAG Heuer, Marvin, Louis Moinet, Hublot, Hamilton, Blancpain.
2017. jún. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

...még Cartier, Jaeger-LeCoultre, IWC Schaffhausen, Seiko, Doxa, A. Lange & Söhne, Panerai, Chopard.

A dkny és a fossil azok divatórák, ezek pedig rendes óragyártók. A Hublot gyártót kivéve az összes, amit írtam, mind nagy múltra tekint vissza (tehát legalább 100-150 éve alapították őket).

2017. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!