Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek gond hogy ahányszo...

Szerintetek gond hogy ahányszor használom az ecseteimet, annyiszor mosom meg?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem bírom úgy otthagyni hogy totyognak a kosztól. Legyen az szemöldökecset, szemhéjtusecset, alapozóecset, pirosítóecset.
2016. aug. 14. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha túl durván mosod, befolyik a víz stb. akkor esetleg hamarabb tönkremehet az ecset. Egyébként én is mindig mosom az alapozó- és korrektorecseteim, a többit azt 2-3 naponta vagy hetente szoktam, attól függ mennyit használom.
2016. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyedül a szemöldökecseteimet nem szoktam mindennap, de azt is szoktam 2-3 naponta. A szemhéjtusecsetről azt olvastam hogy minden alkalom után jó kimosni, mert beleszáradhat a tus.
2016. aug. 14. 14:31
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem kell minden használat után mosni őket (a szivacsokat viszont érdemes), de használattól függően rendszeresen illik mosni őket. Én az arcecseteket, amiket minden nap használok hetente 1-2-szer mosom, attól függően, milyen gyakran használtam őket. A szem ecseteket ritkábban, mert azokat sokkal ritkábban használom.


Szerintem fölösleges őket naponta mosni, kivéve, ha sminkes vagy, akkor minden vendégen tiszta ecsetet kell használnod, de ha csak magadat sminkeled, elég ritkábban.

2016. aug. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
A tusecsetet érdemes, mert ezek a gél-festékek valóban rászáradnak.
2016. aug. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!