Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tetoválás jobban fáj-e,...

A tetoválás jobban fáj-e, mint pl. a szőr gyantázása/epilálása? (összehasonlításképp)

Figyelt kérdés
Majd a hátamra szeretnék tetoválást (lapockák +a gerincen is átfut), de fogalmam sincs mennyire lehet fájdalmas. Na igaz ott nem nő szőr :) de az epiláláshoz mérve el tudnám képzelni körülbelül mennyire lesz vészes, mert az is a bőrfelület adjusztálása. Ezen az oldalon azt is olvastam, hogy ahol izom van, ott nem annyira fáj, de konkrétan a hát teljes felső részéről nem volt szó.
2008. szept. 30. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
gerincen, csontos helyeken a legfádjalmasabb!:)
2008. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia.Nagyon jó a példád.Ha a gyantázást vesszük alapul,képzeld el hogy mennyire fáj a gyantázás és hogy mennyi ideig tart(egy csik kb0,3 másodperc)egy teljes hátfelületű tetoválás meg lehet hogy napokig(több napon 1-2-3 óra)attól függ milyen kidolgozottságú,telítettségű,szines stb...Szerinted akkor mennyire fájhat?És tényleg igaz hogy a csontoknál jobban fáj.Nekem van kettő:egy a bokámon egy a karomon.Minegyiket kibírtam és mindegyiknek nagyon örülök hogy megcsináltattam már 14 éve.De az volt a tapasztalat hogy az első öt perc volt nehezzebb utána már zsibbadt a börfelület és kevésbé volt kellemetlen.Sok minden függ az egyén fájdalom küszöbétől is.Én akartam.Nekem megérte.Sok sikert.
2008. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a bokámon van,de egy picit sem fájt
2008. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, határozottan jobban fáj...azt az érzést igazából úgy hogy sosem tetováltattál még nem tudom elmagyarázni....érzed ahogy a tű remegteti a gerinced(nekem is van egy tetkó a gerincemen elég nagy)! Sokáig tart, kitartónak kell lenni,mert nagy a szenvedés!Ha alacsony a fájdalomküszöböd,inkább válassz más helyet!!!
2008. okt. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a derekamon van hátul. Először fájt, majd olyan volt mintha epillálnék, de egy pár perc alatt teljesen megszoktam és már nem éreztem semmit. De a tetováló srác megjegyezte, hogy nagyon jó kliens voltam még egy lány sem türte ilyen jól. Szerintem ez attól is függ, mennyire magas a fájdalom küszöböd. De ki lehet bírni.
2008. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk midnenkinek más a fájdalomküszöbe.Nekem is van tetoválásom , 15 évesen csináltattam,de nekem a piercing jobban fájt,mint a tetoválás.Sőt mikor csináltál,olyan volt mintha csak egy filctollat húzogattak vna a hasamon.
2008. okt. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a lapockámon van tetkó egyáltalán nem fájt

epilálásnál majd be pisilek

2008. nov. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!