Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen parfümök...

Szerintetek milyen parfümök illenek hozzám?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen parfümös kérdés van, de nagyon örülnék, ha tudnátok írni néhányat ami szerintetek illene hozzám.


22 éves egyetemista srác vagyok. Viszonylag elegánsan öltözködöm. Általában sötétkék/sötétbarna/fekete nadrág, fekete vagy sötétbarna bőrcipő és galléros póló van rajtam. Bőrszíjas karórákat hordok, a szíj színe megegyezik a cipő színével. Egyéb ékszert nem hordok. Az arcom csak ritkán borostás, legtöbbször szőrtelen. A testalkatom valahol az átlagos és a mackós között van. A hajam rövid sötétbarna, a szemem is barna.


Elsősorban férfi parfümök érdekelnek, de szóba jöhetnek unisex vagy női parfümök is. Igazából mindenféle illatot szeretek, legyen az citrusos, fás, virágos, gyümölcsös, fűszeres, stb. Legyen tartós.


Árban olyan 30.000 Ft / 100 ml -ig mennék, de persze nem baj, ha olcsóbb, mert 2-3 félét szeretnék venni. Valószínűleg az iparfumeria.hu-ról rendelném, vagy ha a Douglasben nem sokkal drágább, akkor ott megvenném.



2016. aug. 16. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
2016. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt mindenképp megszagolom majd.


Várom még a további ötleteket :D

2016. aug. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!