'Orrszabályzó'?

Figyelt kérdés

Rhinokorrekt(nem tudom hogy kell írni)

Vagy(ha léteznek) társai?

Mi a véleményetek? Megéri?

(Csak olyan írjon,akinek van valami hasonlója)

Nem szeretnék plasztikai műtétet,csak egy kis igazítás kéne. Így nagyon nem szép az orrom. De ahogy elolvastam mit csinálna vele,nekem tökéletes lenne.

Az a kérdés,hogy tényleg képes rá?



#orrszabályzó #Rhinokorrekt #plasztikai beavatkozás nélkül
2016. aug. 17. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha olvastál róla, megnézhetted volna a tesztvideókat. Semmit nem csinál, elég röhejes is. Az orr nem csak a porcok miatt lehet fura alakú, ez meg ugye a porcokra akar hatni, de a valóság az, hogy egy porcot az orrodban egy ilyen csipesszel egy életen át nyomorgatni kellene, hogy megváltozzon az állása.
2016. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amiért hülyeség...

A fogszabályozót is orvos alakítja ki személyre és ellenőrzi... Ergó egy orrszabályozó is 200.000 nél kezdődne legalább amiből már a műtét megvan.


De ha lenne is ilyen... Akkor egy növésben megállt porcot hova formálsz már? hova lököd a felesleget? Na ugye...

2016. aug. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csalódott vagyok:( De köszönöm a válaszokat,ment a zöld
2016. aug. 18. 14:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!