Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes lenne Avon tanácsadóna...

Érdemes lenne Avon tanácsadónak jelentkeznem? Hogyan zajlik a jelentkezés?

Figyelt kérdés
Kollégista leszek szeptembertől, és gondolkozom ezen a lehetőségen, így egy kis pénzt is tudok szerezni, és nem kell egyetem mellett 8 órában dolgoznom mégsem.
2016. aug. 19. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Odamész, megveszed a kezdő csomagot, aztán elkezdesz embereket háborgatni, hogy vásároljanak tőled. Ebből ugyan nem lesz pénzed, viszont veszítesz pár ismerőst, akiket felháborít a házaló ügynök életformád. Ez egy piramisjáték, pénzed abból lenne, ha sok balekot rá tudnál venni, hogy ők is Avonozzanak.
2016. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 health visitor válasza:
59%
Én avonoztam, nekem nem jott be. Ha van erzeked az ertekesiteshez, akkor kershetsz vele penzt, volt egy ismerosom, akinek mar eleg sok bevetele volt belole, de az ilyen ritka. Minimum 6500 ft-ert ha rendelnek toled, akkor azutan kapsz kb 1000 ft jutalekot, es ez igy megy fel, de kb 20.000 res rendelesnel is csak par ezer forint hasznod lesz, ilyen szinten egyaltalan nem eri meg. Nincsen minimum rendeles, ha belekezdesz nincs kezdocsomag, ha van olyan honapod hogy nem rendelnek toled semmit az sem baj egyebkent, megprobalni meg lehet, hatha bejon de en az egyetemi eveimet nem alapoznam erre, mert nagy ugyfelkor kell ahhoz, hogy ebbol elj meg. En szemely szerint nagyon nehezen tudtam rásozni az emberekre ezeker a termekek mert ilyeneket ami az avonban van mar sokkal olcsobban meg tudnak venni es nem kell rá várni amig megjon, igaz csak 1-2 nap de ha csekken fizeted be az osazeget akkor az mindem alkalommal +150 a te zsebedbol, ha utalod a penzt akkor ingyenes a befizetes de ha meg nincs a szamladon penz akkor emiatt szaladgalni kell a bankba. Arrol nem beszelve ha kifogsz pár hulyet akkor nem is fizetnek es a vegen meg te jossz ki minuszban. Egyebkent meg ha sok rendelesed van akkor pepecs mubka mert mindegyik termeknek te potyogod be a kodjat es kuldod el neten a rendelest. Huh hat nagyjabol ennyi lehet zavarosan potyogtem telefonrol de ha kerdesed van irj. :) 😃😃
2016. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pénzt akkor lehet keresni ha rengeteg embert ráveszel hogy ő is ezt csinálja. Ez kb lehetetlen, főleg hogy egyre többen ellene vannak mert kamuzik az Avon összevissza és állatkísérleteket végez. Mellesleg nagyon drága is a pocsék minőségéhez.
2016. aug. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért írtok hülyeségeket szegény kérdezőnek?

Igen érdemes belépni. Minnél tzöbb ismerősöd van annál nagyobb az esélye, hogy magadnak ingyen tudsz rendelni / félrerakni pénz.

Nem kell megvenni a kezdőcsomagot, pl én visszautasítottam, mivel csak magamnak és családnak akartam olcsóbban rendelni.

Nincs belépési díj, tök jó.

Vágj bele bártran.

Ha segítség kell írj ;)

2016. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!