Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nem sikerülnek jól a...

Miért nem sikerülnek jól a Rólam készült fotók?

Figyelt kérdés
Több száz képet is készíttettem ismerősökkel,de nemhogy jó lenne,hanem nem adjavissza még azt se,milyen vagyok élőben. Mit lehetne tenni, vagy hogyan lehetne fotókat készízeni,amin előnyösebben tudnák kinézni? 36ff

2016. aug. 23. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A fotó az lehet hogy jó, élethű.
2016. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fotókon mindig máshogy látja magát az ember. Egyrészt mert egy kimerevített kép, csak egy adott pillanat, másrészt pedig te a tükörben pont a fordítottját látod. Ahhoz szoktál hozzá, így ha látod magadat más szögben, fordítottan már egy számodra szokatlan, kevésbé előnyös képet kapsz. Mások akik pedig azt szokták meg azt a képet látnák furcsának, kevésbé vonzónak ami úgy ábrázol téged ahogy te látod magadat. Remélem érthető voltam :)

De esetleg kérj meg profi fotóst ne ismerőseidet. Beállításokon is sok múlik. Én nagyon meglepődtem mikor olyan kép készült rólam és tökre tetszett annak ellenére hogy furcsa volt (még az utómunkák előtt is jó volt :) )

2016. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem az számít, hogy mennyi kép készül rólad, hanem hogy aki készíti menynire ért hozzá. a portréfotóknál nagyon sokat számít, hogy milyen objektívvel fényképeznek, az objektív torzítása milyenhatással van az arc látványára, honnan és milyen pózban fényképeznek, hogyan tartod magad, hogyan és milyen fények érnek téged, stb.


ezek miatt érdemes profi fotóshoz menni, aki ért a szakmájához és van benne rutinja, hogy ilyen képeket készítsen. nem csak azt kell tudnia, hogyan kell a gépet használni, hanem hogy a modellt (téged) hogyan kell beállítani, mi áll jól neki, hogyan instruálja, mit mondjon, hogy az az arckifejezés, gondolat jelenjen meg rajtad, ami a képen jól áll és azt fejezi ki, amit szeretne.

2016. aug. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kb minden embernek van egy karaktere. Kérj megy profi fotóst, hogy lőjjön rólad egy-két képet. Hihetetlen sok múlik azon, hogy milyen a testtartásod, testhelyzet és hogyan vetülnek rád a fények. És nem, nem a random ismerőst kell megkérni akinek köze nincs a fotózáshoz de van egy FB oldala kispista photography néven
2016. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy fotogén.
2016. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!