Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes formaldehides körömerő...

Érdemes formaldehides körömerősítőt használnom vagy inkább ne kockáztassak?

Figyelt kérdés

Alapvetően egészségesek/erősek a körmeim, volt egy időszak mikor hajlamos volt lemezesen töredezni, de most már nem, vagy csak nagyon ritkán fordul elő. Sokat lakkozom őket (egészen mostanáig alaplakkot sem használtam), és mikor már nagyon hosszú, akkor előfordul, hogy letörik egy-kettő. Főleg, hogy kicsit hegyesebbre reszelem, így nagyobb az esélye, hogy letörjön, mintha nagyobb felület lenne.

Ezt szeretném megelőzni, illetve még "masszívabbá" tenni őket.Viszont semmiképp sem akarom tönkre vágni a mostani állapotukat.

Az aggaszt, hogy olvastam olyan véleményeket, hogy bár használat során erősítette a körmöket, de miután abbahagyta az illető, a formaldehid hiányában rosszabb állapotba kerültek, mint előtte; ezért "nem lehet abbahagyni".

Egyébként vagy az Essence Ultra Strong körömerősítőjére gondoltam, vagy a Rimmel Nail Nurse Nail Rescue-ra.

Tegyek vele egy próbát, vagy inkább maradjak a szokásos "körömápolásnál" (egy biotinos alaplakkot használok, meg olajat kenek még rájuk minden lemosás után), illetve válasszak valami praktikusabb formát/hagyjam rövidebbre a körmeim?



2016. aug. 26. 23:50
 1/1 anonim válasza:
A körömerősítőtől csak hamarabb letöredezik a köröm, pont azért mert masszívabb lesz tőle. Mivel kevésbé lesz ruganyos a körmöd, ezért egy ütközésnél nem hajlani fog hanem törni. Használj inkább körömolajat. Naponta kell vele a körömágyat bekenni. Az alverdének a tavirózsás arcápoló olaját tudom javasolni. (arcápoló van ráírva, de körömre is tökéletes)
2016. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!