Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 nap alatt meg lehet szokni...

2 nap alatt meg lehet szokni annyira a magassarkút, hogy kibirjam csütörtökön kb 7-től fél 3-ig a cipőt?

Figyelt kérdés

ma vettem egy 8,5 cm-es cipőt és még eléggé fáj benne a lábam, viszont csütörtökön évnyitó lesz.

az előző cipőm 1 cm-rel volt alacsonyabb, mint ez, de azt is csak alkalmakra vettem fel

utoljára augusztus elején volt rajtam kb fél napot.


szerintetek addig meg lehet szokni, ha itthon egész nap ebben a cipőben vagyok?

Lányok, nektek mik a tapasztalatotok?


16/L



2016. aug. 29. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Járasd be és akkor menni fog. Én is ezt csinálom most egy új magassarkúval szóval sok sikert nekünk😊
2016. aug. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél magaddal azért másik cipőt is, "vész" esetére.Nekem az nem jött be h egész nap abba voltam itthon.Csak úgy fájt a lábam,hogy a következő nap fel se tudtam venni az adott cipőt.
2016. aug. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. ez jó ötlet viszont másik cipőm csak olyan van, ami sima, nem ünnepi cipő :/


ma is néztem balerinacipőt, de ami tetszett volna, nem volt 35-ös méretben... :/

2016. aug. 30. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, be lehet törni egy cipőt, meg lehet szokni ennyi idő alatt. :)


Bár most látom, hogy a válasszal kicsit elkéstem, mert már este van, és vége az évnyitónak, gondolom... Végül melyik cipőben mentél, és hogy bírtad? :)

2016. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!