Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan rakjam bele a fulembe...

Hogyan rakjam bele a fulembe a fultagitomat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy kigyo alaku fultagitot de sajnos nem tudtam rajonni hogy rakjam bele a fulembe. Kerlek segitsetek fontos lenne!!

2016. aug. 30. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát...szimplán, a kisebbik felével, beletolod szép lassan a lyukba a füleden, így csináltam én is mind a három fül és egy ajaktágítómmal, más módszerről nem tudok, maximum dermal punch de azt szerintem hanyagold meg házilag nem túl lehetséges. Ha kell használj hozzá síkosítót. Igen, fájni fog, de nem kibírhatatlan, sőt, enyhe feszítő érzés csak, 2-3mm-es tágítóval kezdd. Egyéb tanácsokért ott a privát üzenet.
2016. szept. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!