Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy 19 éves srác még külsőre...

Egy 19 éves srác még külsőre mennyit fejlődhet?

Figyelt kérdés

alkat, arc , ilyenekre gondolok.. :) vélemények?

csak mert rokon azt mondta 24-5-ig még sokat változhat

szerintetek?


2010. ápr. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lenne egy fogadásom, hogy bűn ronda lehetsz. Egyébként ha belegondolsz ennek a kérdésnek semmi értelme. Te mit írnál, ha valaki megkérdezne?
2010. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda :) el kell hogy keserítselek :D

nem önbizalom hiány miatt vagy eféle dolog miatt kérdeztem meg, csak egyszerűen érdekel mások véleménye, hogy szerintük meddig tarthat a fejlődési szakasz... mert én, műveletlen senkiházi, nem tudom... teljesen normális kérdés.... semmi bajom a külsőmmel

2010. ápr. 21. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
24.5 éves korodig még persze, hogy fejlődni fogsz. Aztán meg hízni, később meg öregedni. :)
2010. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem oylan 17 éves korodra kialakul az arcod, az imidzsed, utána már csak "határozottabb" vonalaid lesznek!
2010. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
Persze persze persze 24.5 korodig még feljődsz. De pont addig! 24.5. Itt megáll. Esetleg 25.634 éves korodig és talán 25.689 éves korodig. Egyébként ez egy nagyon érdekes és érdekfeszítő kérdés. Majd találkozhatnánk és beszélgethetnénk a témáról hetekig. Szólok még egy pár barátomnak is.
2010. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia:)

szerintem még fejlődhetsz elég sokat, ugyanis az idő teltével változnak vonásaink, a bőrünk, az életformák, ami befolyásolhat sok mindent:)

pl. ha vki munkahelyre kerül, más lesz az élete, és emiatt változhat a külső is ( sok idegeskedés, vagy éppen a sikerek miatt "kivirul"), vagy ha vki más ételeket kezd fogyasztani, az is sokalt alakít vkin:)

de leginkább az idő az, ami változtat:)

remélem segítettem a válaszommal:)

19/l

2010. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!