Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sephora lesz majd valamikor...

Sephora lesz majd valamikor Magyarországon?

Figyelt kérdés
Miért nincs nálunk?
2016. szept. 4. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Tulajdonképpen az online vásárlás idejében ez már nem akkora probléma.Szállítanak Magyarországra,nem is drágán.Nekem egy csomó cuccom van tőlük,imádom a márkát.
2016. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
mert el vagyunk maradva.. még lengyelországban is van. jó lenne, ha ide is behoznák, szerintem lenne rá igény.
2016. szept. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretek neten rendelni. Most ha pl. alapozót, vagy rúzst veszek szeretem letesztelni, hogy milyen.
2016. szept. 4. 12:52
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ó,most azért lettem lepontozva,mert nem nyavajgok,hanem ha kell valami megszerzem?Alapozókért átmentem Bécsbe,2000Ft a telekocsi.Attól még nem viszik be,hogy itt sírtok és kérdéseket írkáltok ki.Egyébként igen,Mo.le vam maradva,nem gyengén.Ezért költöztem külföldre.
2016. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó talán azért pontoztak le, mert nem a kérdésre válaszoltál? Ez nem jutott eszedbe? Én is utálom az ilyen válaszolókat, akik benyögnek valamit, aminek semmi köze a kérdéshez. Ám a kérdésre válaszolva, nem tudom, és nem értem miért nincs Magyarországon Sephora.
2016. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Nincs senki, aki vállalná az üzemeltetést, avagy nem lenne jövedelmező üzletet nyitni itt. Nem olcsó bolt, azt tegyük hozzá. Statisztikák alapján lehet sok nő nem költene ilyen árú kozmetikumokra.
2016. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. A douglas is drága pl. Mégis vàsárolnak ott is.
2016. szept. 4. 16:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hova mentél át Ausztriába Sephorába, amikor itt nincs is olyan üzlet? :D Mennyit tudnak itt hazudni az emberek. :D
2017. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg nincs Ausztriaban Sephora, amit szinten nem ertek. En Pragaba megyek ki, ott van a legkozelebb, vagy ha nyaralok, Olaszorszag:)
2020. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!