Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vennétek napszemüveget 20...

Vennétek napszemüveget 20 ezertől 60 ezer forintos árig?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Pénzem sem nagyon lenne rá, meg kiakasztó lenne, ha mondjuk 2 nap után véletlenül ráülnék vagy megkarcolná vmi.

2016. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én akkor sem vennék ha lenne rá pénzem. Csak a sznobok teszik ezt. Vannak olcsóbb kategóriában is nagyon jó szemüvegek is.
2016. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se vásárolnék ennyiért, még ha gazdag lennék akkor sem. Ilyen drága szemüvegekkel is a buta emberek vergődnek.
2016. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
52%
Csak olyat vennék. Én régebben vettem olcsóbbakat, de mindegyikben fájt a fejem, ugyanúgy hunyorogtam bennük, ráadásul az anyaguk is gagyi volt. Aki csak divatból vesz napszemcsit, vagy szereti váltogatni őket, az vegyen olcsóbbat, de ha valakinek tényleg nagyon érzékeny szeme van, az inkább ne is pazarolja a pénzét a vacakra, rakjon félre egy jobb minőségűre. Egyszer kell kiadni rá a pénzt, és ha az ember vigyáz rá, hordhatók 10 évig is.
2016. szept. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos muszáj, mert -4 dioptriájú a szemem, így még dioptriás lencse is kell bele, ami nem olcsó.

De szerencsés helyzetben vagyok, mert Ausztriában dolgozom, és itt az állam adó visszatérítés formájában visszatéríti elég nagy részét, ha számlát kérek róla :)

2016. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!