Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismertek olyan lányt, akinek...

Ismertek olyan lányt, akinek görbe az orra, mégis szép?

Figyelt kérdés

Oldalról nézve eléggé görbe az orrom,de úgy vettem észre,hogy ennek ellenére szépnek tartanak.Valamiért mégsem tudok megbékélni vele,de orrműtétre nincs pénzem...igazából nagyon sok pasinak bejövök,nagyon helyes,jó pasiknak is,jó alakom van,igényes vagyok,szép nagy szemeim vannak és a bőröm is szép,csak az orromat utálom...szerintetek ettől még lehetek jó csaj?Hogy fogadjam el magam így?

20L



2016. szept. 9. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Együtt kellene élned ezzel.Tudom miről beszélsz,nekem nagy orrom van.Te legalább jó csaj vagy,nincs mitől tartanod.30/F
2016. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen ismerek. Nagyon szép lány.
2016. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem az orr határozza meg az összképet.
2016. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyant ismerek aki szemből szép, oldalról csúnya. Furcsa. De nem az orra miatt.
2016. szept. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek görbe orrú lányt és nagyon szép azzal együtt is.
2016. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat,akkor igyekszem nem foglalkozni vele :)
2016. szept. 9. 18:08
 7/7 anonim ***** válasza:

én egy görbe orrú lányt ismerek csak, de ő nem volt szép. főként az orra miatt. azóta megcsináltatta, és tényleg sokkal szebb lett.

ettől függetlenül lehet van olyan lány, aki görbe orral is szép, szóval ez nem jelent semmit.

2016. szept. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!