Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilálástól durván kipattogzot...

Epilálástól durván kipattogzott bőrre mit tegyek, hogy hamarabb helyrejöjjön?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, alapvetően szőkès-világos szőrszálaim nőnek. A hasamon 3s a dekoltázsomon nagyon zavartak az apró szőke szőrszàlak, ugyan nem voltak olyan feltűnőek de érezhetően ott voltak és zavartak. Először csipesszel próbàltam kiszedni de utàna nekiugrottam epilátorral. Előtte és utàna is bőrradíroztam majd lefertőtlenítettem de hiába. Tiszta piros pötty, hólyag lett, teljesen be van gyulladva. Fáj is rendkívül. Mivel tudnám mihamarabb elmulasztani?

2016. szept. 10. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nem szokták leepilálni, ha tényleg szükséges, akkor kozmetikus legyantázza, ráadásul olyan gyantával, amit erre találtak ki.


2. Már amúgy is leamortizáltad a bőrödet, utána meg még nekiállsz leradírozni????? Normális vagy?



Jobb ötletem nincs, mint hogy kamillás hintőport tegyél rá, meg borogasd jeges borogatással! És ne csinálj többet ilyen marhaságot!

2016. szept. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Legfeljebb borogasd jéggel. Meg ne legyél ennyire nyafka légyszíves. Epilátorral neki esni a mellednek, de most komolyan. A hasadat legyantázza a kozmetikus, de ez a nem voltak feltűnőek de téged zavartak is elég komoly probléma. Elmondom neked a tutit: Senki le se szßrja, hogy neked a melled pelyhes. Elárulok még egy titkot: mindenkinek az.
2016. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utólag már tudom hogy hülyeség volt, de légyszíves abban segítsetek hogy ha már fennáll a probléma mivel tudom kezelni, gyorsítani a gyógyulási folyamatot.
2016. szept. 10. 12:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Hűtsd, hűtsd, hűtsd, aztán esetleg körömvirágkrém, de nem az a százforintos boltból vett, mert abba nincs körömvirág, hanem gyógyszertárból. Esetleg ha van otthon akkor Tetran, vagy valami más gyulladáscsökkentő krém.
2016. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!