Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lanyok! Milyen haj jon be nektek?

Lanyok! Milyen haj jon be nektek?

Figyelt kérdés
14/F vagyok, enyhen gondor hajam van, viszont amit utalok hogy nagyon hamar zsirosodik. Ezert minden este megmosom, es mosas, szaritas utan szerintem tok jol nez ki, mert gondor lesz, viszont reggelre zsiros lesz, meg el is alszom, es ki egyenesedik. Ezen kivul meg annyi, hogy sokat sportolok, minden nap van kb 2 ora edzesem, hetveget belertve. Es ha futok akkor peldaul nagyon idegesito, hogy belelog a szemembe, ugyhogy neha ilyen manbunba felkotom, azt peldaul gaznak tartjatok? Viszont most azon gondolkozom hogy levagatom, vagy megnovesszem.. Ti melyiket javasolnatok? Most kb olyan hosszu hogy ha lehuzom elol allamig er, viszont enyhe gondorseg miatt nem latszik h annyira hosszu lenne..

2016. szept. 11. 11:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg amit kihagytam, a hajam igy oldalra van lokve, szoval ezt ugy kell elkepzelni olyan hajam van mint jbnek volt, csak picit gondorebb..
2016. szept. 11. 11:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik a göndör haj, de szerintem rövidebben a legjobb. Mikor még látszik hogy göndör de mégis rendesen rövid és nincs így oldalra lökve. De esetleg jobban el tudnám képzelni milyen is most ha linkelnél valami hasonlót


[link]


Ezek közül első sorban talán 2., 4., második sorban a 3. Ami szerintem jó :)

2016. szept. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#4 Ennyire azert nem gondor, roviden meg alig latszodik h van gondorseg a hajamban. Fotot nem tudok beszurni..
2016. szept. 11. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!